fbpx

Suurürituste kaardid

Navicup kaardisüsteemiga on võimalik luua suurtel maa-aladel toimuvate ürituste kaarte - veebilehele, Navicup mobiilirakendusse või kasvõi paberkandjale. Kohvikutepäevad, avatud talude päevad, autorallid, rahvaspordiüritused on kõik sellised üritused, kus on soovitakse näha infot erinevate punktide või toimumiskohtade kohta, neid üles leida ja nende vahel liikuda. Kaardile saab lisada toimumiskohti, teenindusalasid, liikluspiiranguid, WC-de, toitlustuse jm asukohti ning võistluste puhul isegi võistlejate liikumisi ja nende tulemusi.
Veebilehe kaarti kasutatakse sageli enne üritust, sest kodus lauaarvuti suurema ekraani peal on kaarti mugavam vaadata, kuigi ka enne üritust saab infot vaadata Navicupi mobiilirakenduses. Ürituse ajal ja liikvel olles on aga mobiilirakenduse kasutamine teistest alternatiividest oluliselt mugavam. Navicupi kasutusega tekib põhjalik külastusstatistika ja inimeste liikumise kohta üritusel annab huvitavat infot "heatmap".

Kasutus

1. Kohvikutepäev. Loo navicup.com kodulehel uus kohvikutepäeva üritus ning saada osalejatele mailiga link osalemistaotluse vormile. Vormi täitja sisestab kõik vajaliku info oma kohviku kohta, lisab pildid, tekstid ja määrab ka täpse asukoha. Osaleja saab hiljem ka ise kõiki oma andmeid muuta. Ürituse korraldaja mureks jääb ainult aksepteerida avaldusi ja muudatusi. Navicup'i süsteem loob automaatselt digitaalse avaliku ürituse kaardi, mille korraldaja saab soovi korral oma kodulehele lisada ja viidata sellele ka sotsiaalmeedias. Ürituse kaarti on võimalik trükkida välja ka paberkandjale. Lisaks on ürituse kaart koheselt olemas Navicup mobiilirakenduses, mis kergendab orienteerumist ürituse päeval. Suurürituste puhul saab kaardile lisada ka ühistranspordi liikumised reaalajas või mõne "liikuva" poe.
2. Autoralli (ka maratonid) kaart. Loo autoralli ürituse kaart, märgi sinna kiiruskatsete rajad, stardid, finišid, liikluspiirangud, pealtvaatajate-, toitlustuste- jm punktid ning lisa infosse ürituse ajakava. Kui võistluses kasutatakse ka Navicupi enda, või Navicupi poolt toetatavat, jälgimis- ja punktiarvestussüsteemi, kuvatakse mobiilirakenduse kaardile ka võistlejate liikumised ja tulemused reaalajas. Läbi Navicupi süsteemi on võimalik mobiilirakendusse saata teatud piirkonnas asuvatele pealtvaatajatele teateid näiteks katse alguse viimise või katselt toimunud avarii kohta.

Olulisemad võimalused (lisandunud funktsioonid rasvaselt)

*Oma kaardi loomine ilma sügavaid arvutiteadmisi omamata.
*Salvesta kaardi punktid ja matkarada läbi "jalutades" või hoopis arvuti tagant lahkumata.
*Muudatused kaardil on äpi kasutajatele nähtavad reaalajas, mis annab olulise eelise paberkaartide ees, kus muudatuste või vigade parandamine eeldaks terve tiraaži uuesti trükki.
*Võimalus nii radu kui punkte importida Google mapsist, toetab kml ja gps failiformaate.
*Külastaja saab mobiilirakenduse kaardil tutvuda teie ürituse aladega ja ajakavaga.
*Rakendus juhatab külastaja soovitud kohtadesse ega lase tal ära eksida.
*Kaardi kasutajad saavad anda "tärne", jagada emotsioone või kirjutada tagasisidet läbi käidud punktide kohta.
*Kaardi haldaja saab väärtuslikku infot huvipunktide külastusstatistika kohta (arvstatistika, "heatmap" jne).
*Navicup mobiilirakendusega tehtud fotodest luuakse suur ürituse fotogalerii, kus kõik pildid asuvad digikaardil nende pildistamise asukohtades. *Pealtvaatajatele/osalejatele saab Navicup rakendusse saata teateid.
*Muutes ürituse kaardile sisenemise äpis tasuliseks võib mobiilirakendus toimida ka "päevapiletina" üritusele või katsetele pääsemiseks.

Näiteid kasutajatest

Üle-Eestiline Avatud talude päev (100 000 osalejat).
Ironmani võistlus koostöös Telia ja Polariga.

HINNAKIRI

Ürituse jaoks loodud kaardid (välja arvatud võistlused).
Hind ühe päeva kohta.

TASUTA*

0

  • 50

PRO

2/ obj

  • 5000

PRO+

4/ obj

  • 5000

HINNAKIRI

Ühe ürituse jaoks loodud kaardid (välja arvatud võistlused).
Hind 1 päeva kohta.
TASUTA* PRO PRO+
0.- € 2.- € /obj 4.- € /obj
Multikeelsus x x x
Kaart veebis ja äpis x x x
Sotsiaameedia lingid x x x
Kaardi väljatrükk paberile x x x
QR-koodid x x x
Äpi widget x x x
Avalikud objektide vormid x x x
Kasutajate tagasisidesüsteem äpis x x x
Grupi asukoht x x x
Audiogiid x x x
Pildigalerii kaart x x x
Tarbimismängud x x x
Asukohapõhised teated/reklaamid x x x
Kiirteated äpi kasutajate ekraanidele x x x
Statistikamoodul x x x
Liikuvad objektid - - x
Uute objektide teavitamine - - x
Kõrgema kategooria teated äppi - - x
Makselahendus mobiilirakenduses - x x
Max objektide arv 50 5000 5000
* Tasuta teenuse kasutaja kohustub oma kodulehel ja sotsiaalmeedia kontol otselingiga viitama Navicup rakendusele!
Loo oma kaart
Eesti