fbpx

Spordiürituste ajavõtt, tulemused ja võistlejate jälgimine

Navicup kaardisüsteemi on võimalik kasutada erinevatel spordiüritustel võistlejate reaalajas jälgimiseks ja ka alternatiivse ajavõtusüsteemina. Peamised kasutusalad on kestvusalad kus võistlejad liiguvad mööda ettemääratud trassi, näiteks jooksu- või rattamaratonid, kepikõnnid, pikad kanuu- või süstamatkad või ka näiteks autorallid, rallisprindid jne.
Võistlejal peab olema rajal kaasas nutitelefon, mis on sisse logitud vastavasse Navicupi mobiilirakenduse võistlusesse. Navicup kaardisüsteem võimaldab võistlejate jälgimiseks kasutada ka eraldi trackereid. Võistleja äpist või trackerist saadetav asukohainfo jõuab Navicupi serverisse, mis omakorda saadab infot navicup.com vastava võistluse avalikule kaardile ja Navicup mobiilirakenduse pealtvaatajate kaardile.
Alternatiivse ajavõtu kasutamiseks peab kaardi haldaja märkima ürituse võistlejate kaardile rajad, stardid, finišid ja soovi korral ka vahefinišid. Punktide sisetamine kaardile käib sarnaselt eelmistes punktides kirjeldatule. Võistleja mobiilirakendus tuvastab võistluse ajal punkti läbimise ja saadab Navicup serverisse selle läbimise kellaaja. Aegu arvestatakse keskmiselt sekundi täpsusega. Tulemuste edastamine ei eelda pidevalt hea mobiililevi olemasolu, saatmata punktid salvestatakse ja saadetakse parema levi tekkimisel automaatselt serverisse.

Kasutus

1. Loo uus autoralli üritus Navicup.com kodulehel. Sisene ürituse halduskeskkonda ning impordi või märgi hiirega digikaardil katsete rajad, stardid, finišid ja splittide asukohad. Radu salvestada ja punkte märkida saad ka otse radu läbi sõites navicup mobiilirakendusega. Võistlejad logivad nutiseadmega võistluse kaardile Navicup mobiilirakenduses ja jätavad seadme tööle kuni võistluse lõpuni. Navicup edastab serverile infot võistleja hetkeasukoha, kiiruste, G-de ja vajadusel ka avarii kohta. Navicup tuvastab ka startide, splittide ja finišite läbimise ja edastab ajad serverile. Avalikul navicup.com kodulehel kuvatakse võistlejate liikumised ja tulemused. Loo ka eraldi uus kaart ürituse pealtvaatajate jaoks. Lisa sellele kaardile katsete toimumiste kohad, toitlustus jm punktid (vaata üle "Suurürituste kaardid"). Nüüd saad siduda kaks kaarti omavahel ja pealtvaatajad hakkavad oma kaardil nägema lisaks ürituse üldkaardile ka võistlejate liikumiste ja tulemuste kohta.
2. Loo uus maratoni üritus Navicup.com kodulehel. Radu märkida ja punkte sisestada saab sama moodi nagu eelmises punktis. Ka siin kasutavad võistlejad oma nutiseadmeid, et pealtvaatajad saaksid näha nende liikumisi ja tulemusi. Navicup kaardisüsteem võimaldab osadele võistlejatele külge panna ka eraldi trackereid, mis edastavad samuti asukohti, kiirust, kuid lisaks ka veel näiteks pulssi. Loo ka selle ürituse puhul pealtvaatajate mõeldud üritus (vaata "Suurürituste kaardid"). Lisaks ürituse üldkaardile näevad pealtvaatajad siis ka võistlejate asukohti, tulemusi ja nende telemeetriaandmeid.

Olulisemad võimalused (lisandunud funktsioonid rasvaselt)

*Oma kaardi loomine ilma sügavaid arvutiteadmisi omamata.
*Salvesta kaardi punktid ja matkarada läbi "jalutades" või hoopis arvuti tagant lahkumata.
*Võimalus nii radu kui punkte importida Google mapsist, toetab kml ja gps failiformaate.
*Reaalajas muutuv tulemuste tabel nii avalikul kodulehel kui pealtvaatajate Navicupi mobiilirakenduses.
*Võistlejate asukohtade jälgimine kodulehel ja mobiilirakenduses.
*Põnevad telemeetriaandmed nagu G-d või pulsid.


Näiteid kasutajatest

Ironman Tallinn. Koostöös Polari, Teliaga jälgiti osade võistlejate liikumisi, tulemusi ja pulssi läbi kogu võistluse.
 

HINNAKIRI

Hind võistluse ühe päeva kohta.

TASUTA*

0

  • 50

PRO

2/ osaleja

  • -

PRO+

4/ osaleja

  • -

HINNAKIRI

TASUTA* PRO PRO+
0.- € 2.- € /obj 4.- € /obj
Klassid ja etapid x x x
Avatud ja eelregistreerimine x x x
5 objekti tüüpi x x x
Keelualad x x x
Kiiruspiirangud x x x
Reaalajas tulemused x x x
Osalejate teekonnad (trackid) x - x
Osalejate seadmeinfo x x x
Multikeelsus x x x
Kaart veebis ja äpis x x x
Sotsiaameedia lingid x x x
Kaardi väljatrükk paberile x x x
QR-koodid x x x
Äpi widget x x x
Grupi asukoht x x x
Pildigalerii kaart x - x
Asukohapõhised teated/reklaamid x x x
Kiirteated äpi kasutajate ekraanidele x x x
Liikuvad objektid x - x
Uute objektide teavitamine x - x
Kõrgema kategooria teated äppi x - x
Makselahendus mobiilirakenduses x - x
Max osalejate arv 50 - -
* Tasuta teenuse kasutaja kohustub oma kodulehel ja sotsiaalmeedia kontol otselingiga viitama Navicup rakendusele!
Loo oma kaart
Eesti