fbpx

Eriolukord ruudus ÜRITUSED - EVENTS

Kinoteatri heategevuslik etendus Toidupanga toetamiseks Laupäeval, 18. aprillil kell 18:00

Kinoteatri "Eriolukord ruudus" on Henrik Kalmeti 30-minutiline stand-up, mis võtab humoorikalt kokku, kuidas oleme sellesamuse põhjustatud eriolukorraga kohanenud. Juttu tuleb töötamisest, spordist, majandusest, pangandusest, kultuurist ja muidugi sellest, kus kõik action toimub ehk kodust.
Etenduse teeb eriliseks see, et publik saab olenemata kehtestatud reeglitest kõige ligilähedasema tunde päriselt etendusel viibimisega. Vaatajad istuvad Henriku ees ekraanidel ning mitte ainult ei näe ja kuule esinejat, vaid ka esineja näeb ja kuuleb publikut ning tajub nende kohalolu.
Ühele etendusele "mahub" piletiga 1000 inimest ning kui etendus saab välja müüdud, lisatakse järgmisele täistunnile uus etendus. Etendusi lubab Kalmet mängida nii palju kordi järjest, kui publikut jagub. Saadud piletitulu annetab Kinoteater Eesti Toidupangale.
Lavastusmeeskond tänab: Tõnis Niinemets, Kait Kall, Diandra Rebase. Pilet: 10/25€ Oluline! 1️⃣ Ostes piletit sisesta oma õige telefoninumber 2️⃣ Ehkki töötab ka browseri vaates, on töökindlam, kui laed endale alla zoomi rakenduse (https://zoom.us/download#client_4meeting). 3️⃣ Saadame sulle pool tundi enne etenduse algust sõnumiga unikaalse koodi, millega pääsed etendust vaatama.

https://www.kultuurikava.ee/event/eriolukord-ruudus
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish