fbpx

SVJATA VATRA CD Maailm, Sa muutud kontserdid ÜRITUSED - EVENTS

Svjata Vatra uue CD “Maailm, sa muutud” esitluskontserdid.
 
Ansamblile Svjata Vatra on 2020. aasta eriline, kuna tähistatakse eesti- ja ukraina muusikute sõpruse 15. sünnipäeva uue CD-ga “Maailm, Sa muutud”.
15-ne põneva tegutsemisaasta sisse on mahtunud 7 CD-d, 1 DVD, muusikaline dokumentaalfilm “Püha tuli” ja loomulikult bändi panustanud andekad muusikud, kellega koos on esinetud 21-s maailma riigis. 
Aprillis 2020 esitleb Svjata Vatra oma uut CD “Maailm, sa muutud”, mis valmis koostöös kolme põlvkonna muusikutega. Nii soovitakse välja tuua elu oluliste väärtuste edasiandmist vanavanematelt lastele ja lastelastele ning tähtsustada põlvkondadevahelist sidet. Svjata Vatraga laulavad kaasa bändi solisti Ruslani tütar Rute ja Eestis elavate Ukraina vanaemade folklooriansambel Žurba. Rute Trochynskyi on “kasvanud” ühes bändiga ja laulnud isaga sellest saati, kui unelauludele kaasa laulma hakkas. Koos ansambliga Svjata Vatra on ta laval esinenud alates 5. eluaastast, nüüdseks siis 10 aastat. Folklooriansambel Žurba tegutseb Tallinnas juba 28 aastat ning on esinenud Eestis ja välisfestivalidel.
CD esitluskontserdil tulevad esitlusele kõik uued lood ja kindlasti ka bändi 15ne aasta publikulemmikud!
Kontserdid toimuvad:
04. Aprillil Tartu Forrest klubi, kell 21.00, pilet 8/10
09. aprillil Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, kell 19.00, pilet 8/10
18. aprillil Tallinn U3 kontsertklubi (Uus tn 3), kell 19.00, pilet 10/13


https://www.kultuurikava.ee/event/svjata-vatra-cd-maailm-sa-muutud-kontserdid
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish