fbpx

#KAOTAMINDÄRA ÜRITUSED - EVENTS

 #KAOTAMINDÄRAMõni soov ei tohi täituda   Algidee: Kristiina Jalasto, György Vidovszky, Péter Horváth Autor: Kristiina Jalasto Lavastaja: Helen Rekkor (Teatriühendus Misanzen) Kunstnik: Inga VaresValguskunstnik: Sander Põllu Videokunstnik ja muusikaline kujundaja: Sander Põldsaar Muusikalise kujundaja assistent: Tristan Rebane Osades: Loore Martma, Helena Merzin, Roland Laos, Rauno Kaibiainen ja Meelis Põdersoo
Jäljetult kaob 7-aastane Karl. Aastaid hiljem ilmub ta ühtäkki jälle välja, kuid perekonna rõõmu varjutavad mitmed murettekitavad küsimused. Kus oli Karl kõik need aastad? Mida on ta pidanud üle elama? Kes on tema kadumises süüdi? Kas Karl on suuteline jätkama elu normaalse teismelisena? Karli juhtumiga tegelevad uurija ja psühholoog jõuavad juhtlõngade abil interneti pahupoolele. Neid hakkab närima küsimus, kas Karli näol on tegemist ohvri või hoopis segaduste põhjustajaga. Karli ema tahab oma poega tagasi. Karli õde tahab välja selgitada tõe. Karl ise soovib pääseda oma mineviku eest. Kõik soovid pole aga määratud täituma. „#kaotamindära” on järgmine etapp VAT Teatri veebiteemaliste lavastuste seerias (varasemad lavastused on „Netis sündinud”, „Estonian hikikomori”, „Web Demon” ja „Mister Green”), mis sel korral keskendub põnevusloo võtmes veebi ja identiteedi suhtele.

Lavastus sünnib projekti Platform Shift+ raames VAT Teatri ja teater Kolibri (Ungari) koostööna.

Esietendus: 21. märtsil 2018 Rahvusraamatukogu TeatrisaalisEtendus on ühes vaatuses ja kestab 1 tund ja 20 minutit

Sihtrühm: alates 12. eluaastast NB! Alates 2019. aasta augustist on Rahvusraamatukogu Teatrisaali istekohad nummerdatud, et Teie teatrikülastus oleks mugavam ja saaksite valida endale sobivaima koha.
NB! Hilinejad saali ei pääse ning piletiraha tagasi ei maksta!  www.vatteater.ee  

https://www.kultuurikava.ee/event/kaotamindara
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish