fbpx

Multimeedia kunstinäitus Monet2Klimt / Multimedia art exhibition Monet2Klimt ÜRITUSED - EVENTS

Multimeedia kunstinäitus Monet2Klimt

Tallinna vanalinnas, Helios Halli hoones esitletakse esimest multimeedia kunstinäitus „Monet2Klimt“ Baltikumis.

Tavapärase valgetel seintel rangelt joondatud piltide asemel avaneb vaatajatele unikaalne 360-kraadine ekspositsioon. Spetsiaalselt loodud programm sünkroniseerib 20 projektori tegevust, mis lubab sõna otseses mõttes „sammuda keset kunsti“, tunnetada seda piirideta, näha iga viimastki pintslivärelust ja avastada täiesti uusi perspektiive.

Klassikalise muusika  ja heliefektide saatel esitatakse 45 minuti jooksul enam kui 140 maailmapärandisse kuuluvat teost, mille autoriteks on Claude Monet, Vincent van Gogh ja Gustav Klimt.  Kõik teosed on animeeritud. Vaatemäng hurmab igas vanuses publikut ja paneb armuma kunstisse. 45 min tsüklid kestavad vahetpidamata, nii et võite astuda uksest sisse ja satute muinasjutulisse maailma.

Enne näituse külastust soovitame kontrollida meie Facebook lehte. Mõnedel päevadel oleme eriürituste tõttu kinni või näituse raames toimub mõni kontsert või etendus ja piletid on tavapärasest kallimad.

Vaatemäng toimub Helios Hallis, mis tähistab ühtlasi 100 aasta möödumist kino Helios tegutsemise algusest (Sauna tn 1-3).

„Monet2Klimt“ Helios Hall
Avatud iga päev kell 12:00-20:00
Facebook: Monet2klimt / Helios Hall Tallinn
Instagram: monet2klimt
Sündmuse koduleht: www.monet2klimt.ee

https://www.kultuurikava.ee/event/multimeedia-kunstinaitus-monet2klimt-multimedia-art-exhibition-monet2klimt
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish