fbpx

Oscar Wilde Cantervillei kummitus ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient!
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkuvad edasi etendused  Cantervillei kummitus
 
Sündmusel kehtivad juba ostetud piletid.
 
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamades.
Piletid tagastatakse kui tagasiost on avatud.

 

 

autor: Oscar Wilde
lavastajad: Teele Uustani ja Sandra Lange
helikujundaja: Juhan Vihterpal
valguskujundus: Rene Topolev
kunstnik: Sandra Lange
dramaturg: Vahur Keller
laval: Sandra Lange

 

alates 7. eluaastast

kestus 45 min

 

Lavastus baseerub Oscar Wilde’i maailmakuulsal lool “Canterville’i lossi vaim” ja sünnib kahe noore andeka looja Teele Uustani ja Sandra Lange koostöös, kes on mõlemad teatrialase kõrghariduse omandanud välismaal.

Lavastuses kasutatakse taaskasutatavaid objekte ja live-joonistamist ning pakutakse noorele publikule nii hirmukõdi kui ka nalja.

Lord Cantervillei vaim on juba sajandeid nautinud hiilgavat karjääri ja edukalt surnuks hirmutanud lossis elavaid aadlikke. Nüüd seisab ta silmitsi kaasaegse perekonnaga, kes teda oma nutiseadmete tagant üldse ei märka ja kui nad tema olemasolust lõpuks teadlikuks saavad, siis ei avalda ta neile mingit mõju. Hoopis vastupidi – lord Canterville’i vaimu ennast hakatakse nüüd kiusama. Sellisest solvangust tingituna peidab kummitus end lossi keldrisse ja üritab oma tasakaalu taastada, kuid kuna kohal on ka publik, siis see hästi ei õnnestu.

Kummitus laseb publiku silme all käiku oma kõige koletumad rollid ja hirmsamad trikid, kuid hiljutised üleelamised avaldavad oma mõju ja kõik ei lähe plaanipäraselt.

Lõpuks peab vaataja valima, kas kummitust kiusata või hoopis talle kaasa tunda.https://www.kultuurikava.ee/event/oscar-wilde-cantervillei-kummitus
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish