fbpx

LA TRAVIATA Giuseppe Verdi ooper ÜRITUSED - EVENTS

Giuseppe Verdi ooper kolmes vaatusesTaas mängukavas alates 29. oktoobrist 2009
Itaalia keeles, eesti- ja ingliskeelsete subtiitritega (subtiitrid Estonia teatrisaalis)Kestus 3 t, kaks vaheaega
“La traviata” – see on ooperite ooper, klassika, mis ei aegu. 19. sajandi keskpaigast alates on see vallutanud publikut kõikjal maailmas ning kujunenud üheks armastatumaks ooperiks muusikateatri ajaloos.
Ka “Estonias” on “La traviata” üks enimlavastatud oopereid, millele publik on pea sajandi jooksul aplodeerinud seitsmel esietendusel. Võrratuid osatäitmisi on teinud Estonia solistide kõrval mitmed kuulsad külalisesinejad: Jelena Voznessenskaja, Inga Kalna, Sonora Vaice, Anna Samuil, Kristine Gailite, Virginia Wagner, Irina Dubrovskaja, Aleksandrs Antonenko, Senol Talinli, Sauli Tiilikainen, Juhan Tralla jt.Lavastusmeeskond
Dirigendid Vello Pähn, Eri Klas, Arvo Volmer, Jüri Alperten, Risto JoostLavastaja Neeme KuningasKunstnik Anna Kontek (Soome)Valguskunstnik Esko Suhonen (Soome) * Soodustused on personaalsed, soodustust võimaldav dokument (Eesti Vabariigis välja antud kehtiv õpilas-, üliõpilaspilet või ISIC/ITIC kaart või Eesti Vabariigis välja antud pensionitunnistus/töövõime kaart) palume etendusele tulles kaasa võtta. 

https://www.kultuurikava.ee/event/la-traviata-giuseppe-verdi-ooper
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish