fbpx

Jens Lundberg (bandoneon, Rootsi), Klaaspärlimäng Sinfonietta - Bandoneon ja Piazzolla ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient!

Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi 17.04 toimuma pidanud Jens Lundberg (bandoneon, Rootsi), Klaaspärlimäng Sinfonietta - Bandoneon ja Piazzolla

Uued kuupäevad on  22.10.2020

Sündmusel kehtivad juba ostetud piletid.

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru Keskuses.


 

PÕLVA KULTUURI- JA HUVIKESKUS KUTSUB:

  „BANDONEON ja PIAZZOLLA“

Laval esmakordselt Põlvamaal esinev Rootsi bandoneonivirtuoos JENS LUNDBERG ja KAMMERORKESTER KLAASPÄRLIMÄNG SINFONIETTA.

Kavas Astor Piazzolla surematu looming.

 

Jens Lundberg on omandanud bandoneonimängu meisterlikkuse Argentiina bandoneonivirtuoos Juan Jose Mosalini käe all E. Varèse nim. Konservatooriumis Pariisis ning täiendanud end Buenos Aireses meistrite Nestor Marconi ja Walter Riose juures. Ta on olnud aktiivselt tegev nii solisti kui ka mitmete ansamblite koosseisu liikmena Euroopas, Skandinaavias, Jaapanis, Argentiinas. Lundbergi repertuaariampluaa on lai, sinna kuulub barokki ja klassikat, tangorütme ja ka nüüdismuusikat. 2012. aastal tunnustati Jens Lundbergi väärt Albin Hagströmi auhinnaga.

Koos Lundbergiga kontserdil üles astuv Klaaspärlimäng Sinfonietta on professionaalsetest solistidest ja kammermuusikutest koosnev muusikakollektiiv, kelle rikkalikku repertuaari kuulub lisaks klassikalistele meistriteostele ka cross-over projektid. Muusika, mida mängitakse, on pärit mitmest sajandist, ulatudes Bachist Tüürini ning Corellist Piazzollani. 

Kontsert toimub koostöös muusikaagentuuriga Uus Kontsert.

 

Lisainfo: kultuurikeskus.eehttps://www.kultuurikava.ee/event/jens-lundberg-bandoneon-rootsi-klaasparlimang-sinfonietta-bandoneon-ja-piazzolla
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish