fbpx

Nad tulid keskööl ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient!

 Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis jääb ära Tallinna Linnateatri aprillikuu etendused.

Piletilevi annab teada, et aprilli piletite eest alustatakse tagasimaksetega 1. aprillist. Kõigil, kes soovivad toetada Tallinna Linnateatrit, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palume 31. märtsini täita korraldajate toetamiseks loodud vorm https://www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja

PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole. 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskus. 

 

Mark Hayhurst
 
Lavastaja: Diana Leesalu
Kunstnik: Jaagup Roomet
Tõlkija: Triin Sinissaar
Helilooja ja muusikaline kujundaja: Ardo Ran Varres
Valguskujundaja: Rene Liivamägi
Helikujundaja: Arbo Maran
 
Osades: Priit Pius, Anu Lamp, Egon Nuter, Indrek Ojari, Argo Aadli, Tõnn Lamp, Kalju Orro, Aksel Ojari (külalisena), Herman Pihlak (külalisena), Ando Tammsaar (külalisena), Jarko Rahnel (külalisena), Joonas Eskla (külalisena)
 
Esietendus: 18. aprill 2020
Mängukoht: Põrgulava
 
1931. aastal kutsus noor advokaat Hans Litten tunnistajapinki Adolf Hitleri ning ristküsitles teda seoses pruunsärklaste vägivallategude ja agressiivse retoorikaga. Hitler ei andestanud talle seda avalikku alandamist ja kui natsid 1933. aastal võimule tulid, oli Litten üks nende hulgast, kes Riigipäevahoone põlengu ööl toimunud arreteerimislaine käigus omaenda kodus kinni võeti ja ära viidi. „Nad tulid keskööl“ on lugu sellest, kuidas ühes kultuurses Euroopa suurriigis saavad võimule kurjategijad, ja ühe ema väsimatust võitlusest oma poja nimel.


https://www.kultuurikava.ee/event/nad-tulid-keskool
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish