fbpx

RITA RAY (festival JAZZKAAR Põlvas) ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient!
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi 22.04 toimuma pidanud Rita Ray kontsert
Uus toimumise kuupäev on 08.10.2020
 
Sündmusel kehtivad juba ostetud piletid.
 
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunktides, v.a Circe-K teenindusjaamades ja Viru Keskuses.
 
 
 

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus kutsub:
RITA RAY
festival JAZZKAAR Põlvas
 
RITA RAY (sünd: Kristi Raias) on esimene tõeline sinisilmse souli viljeleja Eestis.
Põlvas 10 aastat koorilauluga tegelenud, pealinna elus karastunud ja džässiõpingutes tugisambaid kindlustanud vokalist, klahvpillimängija ja helilooja avaldas 2019 a. oma debüütplaadi "Old Love Will Rust". Noore lauljanna debüütalbum, mis oli nomineeritud Eesti Muusikaauhinnad 2020. aastal neljas kategoorias (aasta album, aasta debüütalbum, aasta naisartist, aasta popartist), on kui 8-looline rännak souli ja klassikalise R&B radadel, ent paneb puusa õõtsuma ka ühe 70-ndatele iseloomuliku diskopalaga.
Tõeliselt haarab kuulaja endasse aga Rita Ray live kontsertidel, kus särab tema hingestatult jõuline vokaal, meeldejäävad meloodiad ja tantsulisus. Muu hulgas on Vaiko Eplik öelnud, et tegu on "parima kodumaise souliplaadiga läbi aegade." Siin ennast tõestanud loomingu esimesed välismaised arvustused annavad mõista, et see läheb korda ka mujal maailmas. Palasid albumilt on mängitud näiteks populaarsetes UK raadiojaamades BBC ja Soho Radio.
 
Koosseis: Rita Ray (Kristi Raias)- laul / Artis Boriss- klahvpillid / Kristen Kütner- kitarr / Jasper Alamaa- bass / Luiz Black- perkussioon / Ott Adamson- trummid 


https://www.kultuurikava.ee/event/rita-ray-festival-jazzkaar-polvas
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish