fbpx

Pianotainment tuleb Balti riikidesse / Pianotainment goes Baltic / Pianotainment отправляется в Прибалтику ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient!
 
Alexela Kontserdimajas 08.11.2019 toimuma pidanud Pianotainment tuleb Balti riikidesse / Pianotainment goes Baltic / Pianotainment отправляется в Прибалтику uus toimumiskoht on Ülemiste Apollo Teatrisaal.
Kontsert toimub 23.04.2020 algusega kell 19.00.
 
Kõik ostetud piletid kehtivad uues toimumiskohas ja pileteid ümber vahetada ei ole vaja.
Tagasiostu soovi korral võtta ühendust Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number.
 
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast

 
Pianotainment® on üks maailma parimaid klaveri-akrobaatilisi esitlusi. Mõlemad professionaalsed klaverimängijad Stephan Weh ja Marcel Dorn on reisinud oma kontsert-showga GRAZY CONCERT üle maailma juba varasest lapsepõlvest alates.
New York, Dubai või Shanghai - kõikjal, kuhu nad lähevad, lummavad nad publiku oma virtuoossuse ja peene huumoriga, luues imepärase kontsertatmosfääri. Seetõttu on enam kui 25 000 sõltumatut meelelahutusringkonda hääletanud fantastilise duo Saksamaa kümne parima meelelahutaja hulka (Conga Awards).
 


http://moonliteentertainment.com/coming-events.html  

www.facebook.com/PianotainmentgoesBaltic

https://vk.com/event177625944


https://www.kultuurikava.ee/event/pianotainment-tuleb-balti-riikidesse-pianotainment-goes-baltic-pianotainment-
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish