fbpx

Tallinn Coffee Festival ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient!
 
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi Tallinn Coffee Festival, mis pidi toimuma 24.04 – 25.04.
 
Uued kuupäevad on 5.09 – 6.09.
 
Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.   
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamad ja Viru Keskus. 
Pileteid saab tagastada kuni 8.05 siis kui ilmub siia teade, et tagasiost on avatud.
 
5.-6. septembril toimub Tallinna Kultuurikatlas neljandat korda Tallinn Coffee Festival - üritus nii oma ala professionaalidele kui ka lihtsalt kohvisõpradele. Tallinn Coffee Festivali eesmärgiks on kohvikultuuri arendamine ning põneva kohvimaailma tutvustamine.

Kahel päeval toimuval festivalil saab tutvuda paljude erinevate ja eriliste kohvisortide, kohvi valmistusviiside ning seadmetega, samuti nautida mõnusat muusikat ning meeleolukat programmi. Põnevaid tegevusi on ka lastega peredele.

Erialaproffidele – baristadele, restorani- ja kohvikupidajatele ning sisseostjatele pakub festival profiprogrammi: võistluseid, ala tippude esinemisi seminaridel jms.

Üritusel osaleb 60+ ettevõttet, kes pakuvad lisaks kohvile ka teed, chaid, kakaod, siirupeid jm. Esindatud on nii maailmakuulsad kaubamärgid kui ka kohalikud röstikojad. Lisaks kuumadele jookidele on avatud ka mitmed pop-up kohvikud ja söögikohad, et maitsenaudingud oleks täiuslikud.

Ühes katlas segunevad professionaalid ning entusiastid – kohalikud röstijad, kohvikud, maaletoojad, kohvisõbrad.

 

Sissepääs:

L, 5.09. 11:00 – 18:00

P, 6.09. 11:00 – 16:00

Pilet 5 €. Alates 28. augustist 7 €

Kuni 12-aastased lapsed saavad üritusele tasuta, kui on koos täiskasvanuga.

 
 
Lisainfo


https://www.kultuurikava.ee/event/tallinn-coffee-festival
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish