fbpx

Ma olen tuul Paide Teater Vaba Lava ÜRITUSED - EVENTS

Autor / Jon FosseTõlge / Eva Eensaar-Tootsen  Lavastaja / Johan Elm Kunstnik / Eugen Tamberg Helikunstnik / Kirill Havanski (Paide Teater)   Laval / Joosep Uus (Paide Teater) ja Johannes Richard Sepping (Paide Teater)  
“Ma olen tuul” on minimalistlik  aga oma siseilma poolest väga rikas näidend. Autor on asetanud kaks tegelast keset tinglikku merd, keset tühjust, milles nad peavad üles leidma selle, mis neid elus hoiaks. Ja siis veelkord otsustama – kas ma tahan seda? 
Mõista enda kõrvalseisjat on paratamatu ja inimlik soov, mida me kõik jagame. Teda aidata on juba valik. See ei pruugi olla lihtne, see võib olla piinlik, aga enne, kui tuul jälle tõuseb, peame me ju midagi tegema.  “Ma olen tuul” on Paide Teatri ning Vaba Lava Narva ja Tallinna teatrikeskuste koostöölavastus.    Esietendus 5. detsembril 2019 kell 19.00 Narva Vaba Lava teatrikeskuses Etendused:8.05 kell 19 Eesti Rahva Muuseumi Teatrisaalis9.05 kell 19 Eesti Rahva Muuseumi TeatrisaalisTeatrisaali sisenemine B sissekäigust    Etenduse kestvus 1,5h   Piletid Piletimaailmast: Tavapilet 15€ Sooduspilet 13€ (ISIC/ITIC/IYTC, ESNcard omanikele, pensionärile ja Eesti Teatriliidu liikmetele kaardi esitamisel) Lavastuse toetajad:
Eesti Kultuurkapitali Näitekunsti sihtkapital, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp, Eesti Kultuurkapitali Ida-Virumaa ekspertgrupp, Vaba Lava Teatrikeskus, Paide Linn, Paide Muusika- ja Teatrimaja 

https://www.kultuurikava.ee/event/ma-olen-tuul-paide-teater-vaba-lava
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish