fbpx

Yes / The Album Series Tour ÜRITUSED - EVENTS

YESi mais toimuma pidanud kontsert lükkub järgmise aasta aprilli
 
YES pidi Alexela Kontserdimajas esinema 11. mail, kuid koroonaviiruse puhangu tõttu lükkub kontsert järgmise aasta kevadesse ning Tallinnas esineb bänd 30. aprillil 2021. Seni ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.
 
Briti progeroki bänd YES naaseb järgmise aasta kevadel Eestisse ning annab 30. aprillil The Album Series 2021 tuuri raames kontserdi Alexela Kontserdimajas Tallinnas. Täies pikkuses esitatakse lood bändi 1974. aastal ilmunud seitsmendalt stuudio albumilt ‘Relayer’ ning lisaks saab loomulikult kuulda mitmeid teisi tuntud YESi palasid. Kontserdielamust võimendavad taustavideod HD ekraanidel.
 
Sõnum bändilt:
 
“Loodame, et meie fännid on viirusepuhangule vaatamata terved.
 
Ootame väga, et esitada albumi “Relayer” lugusid ning teisi YESi klassikuid juba 2021. aasta kevadel. Nagu lubatud, saame nüüd välja kuulutada The Album Series 2021 tuuri uued kuupäevad.
 
Kõik seni ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Uuri lisainfot: yesworld.com.
 
Püsige terved ning kohtume peagi!”
 
Seoses koroonaviiruse tõttu kehtestatud eriolukorraga lükkub 11. mail toimuma pidanud YESi kontsert 30ndale aprillile 2021. Kontsert toimub Alexela Kontserdimajas ning seni ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. 
 
Pärast eriolukorra lõppu jagame täpsemat infot neile piletiostjatele, kes kuupäevamuudatuse tõttu kontserdil osaleda ei saa.
 
Palume sel keerulisel ajal mõistvat suhtumist!
 
 
Progeroki legend YES esineb kevadel Tallinnas
 
Uue aasta kevadel, 30.04.2021 annab Alexela Kontserdimajas kontserdi legendaarne briti progeroki bänd YES. Piletid ainsale kontserdile Baltikumis tulevad müüki sel kolmapäeval, 30. oktoobril kell 11.00 Piletilevis.
 
Briti progeroki bänd YES naaseb järgmise aasta kevadel Eestisse ning annab 30.04.2021 The Album Series tuuri raames kontserdi Alexela Kontserdimajas Tallinnas. Täies pikkuses esitatakse lood bändi 1974. aastal ilmunud seitsmendalt stuudio albumilt ‘Relayer’ ning lisaks saab loomulikult kuulda mitmeid teisi tuntud YESi palasid. Kontserdielamust võimendavad taustavideod HD ekraanidel.
 
2018. aastal tähistas YES oma 50. sünnipäeva eduka tuuriga #YES50. Uuel tuuril löövad bändimeestest kaasa Steve Howe (kitarr), Alan White (trummid), Geoff Downes (klahvpillid), Billy Sherwood (basskitarr ja taustvokaal), Jon Davison (vokaal) ning Jay Schellen (löökpillid). Kontsert koosneb kahest osast, esimese jooksul kõlavad rokimaailmas klassikaks saanud YESi palad ning teise jooksul kõik lood 1974. aasta albumilt ‘Relayer’. Tegemist on bändi seitsmenda stuudioalbumiga, mida peetakse tihti YESi kõige iseloomulikumaks plaadiks. ‘Relayer’ tähistas bändi teekonnas ka mõningast muudatust, sest Patrick Moraz asendas klahvpillidel Rick Wakemani ning muutis bändi kõlapilti veidi nurgelisemaks ja avangardistlikumaks. Plaadi andis välja Atlantic Records ning ‘Relayer’ jõudis UK albumiedetabelis neljandale ning US Billboardi edetabelis viiendale kohale.
 
“Arvan, et ‘Relayer’ on bändi üks loomingulisemaid ning huvitavamaid muusikakogumeid. Kogu albumi ettemängimine on kahtlemata üks mõnus väljakutse. Mul on hea meel, et saame seda muusikat taas Euroopa lavadel esitada. Loodan, et kõik, kes meie kontserdile tulevad, naudivad seda sama palju kui me ise laval olemist naudime!” sõnab trummar Alan White.
 
YES alustas tegevust aastal 1968 ning on üks innovatiivsemaid, mõjukamaid ja armastatumaid bände rokkmuusika ajaloos. Asutajaliikmeteks olid Jon Anderson ning tänaseks meie hulgast lahkunud Chris Squire. Bändi 70ndatel ilmunud albumid “The Yes Album”, “Fragile”, “Close To The Edge”, “Yessongs” (koosneb kolmest live-albumist), “Tales From Topographic Ocean”, “Relayer” ning “Going For The One” olid uuenduslikud oma muusikastiili ja sisu poolest. Nende muusika lahutamatuks osaks sai kunstniku Roger Deani YES logo, mis kaunistab mitmeid YESi albumite vahelehti. Bänd on müünud üle 50 miljoni albumi ning pärjatud ka Grammy auhinnaga.
 
YES esineb Alexela Kontserdimajas Tallinnas 11. mail 2020. Piletid tulevad müüki kolmapäeval, 30. oktoobril kell 11.00 Piletilevis.
 
Vaata ja kuula:
YES – Owner of a Lonely Heart https://www.youtube.com/watch?v=SVOuYquXuuc
YES – Love Will Find A Way https://www.youtube.com/watch?v=Hrowi4hHz8A


https://www.kultuurikava.ee/event/yes-the-album-series-tour
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish