fbpx

Splin. Suur soolokontsert / Cплин. Большой сольный концерт ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient, 
 
Anname teada, et seoses kehtestatud eriolukorraga grupi Splin kontsert (03.04.2020, Alexela Kontserdimaja) lükkub edasi. Uus kontserdi kuupäev on 15. mai.
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel päeval.
Olukorra erakorralisuse ning korraldaja ja artisti süü puudumise tõttu palume teil siiski võimalusel osaleda 15. mai toimuval kontserdil.
 Kogu teave piletite tagastamise kohta avaldatakse Piletilevi kodulehel pärast seda, kui  Vabariigi Valitsuse kehtestatud erakorraline olukord lõppeb.
Loodame mõistvale suhtumisele.

Ootame teid kontserdil!

Lisaküsimuste korral palume Teil pöörduda ürituse Korraldaja poole

Ansambel Splin suure soolokontserdiga Tallinnas 15.05 2020 Alexela Kontserdimajas.

 Vene rokiklassikutest kõige noorem avaldas möödunud sügisel luulekogumiku „Kõik see jama“ ja jätkab väsimatult: Splin’i muusikud alustasid tööd oma uue albumiga. Veerandsajandi jooksul on bänd avaldanud paar kanoonilist plaati (Пыльная Быль ja 25 кадр) ja mõned hitt-plaadid, kuid viimastel aastatel on nad otsustanud lüüa mitte ainult kvaliteediga, vaid ka kvantiteediga, viies plaatide arvu 15-ni. Teiste sõnadega – üks Venemaa tugevamatest rock-bändidest ei puhka loorberitel, valides esitamiseks oma superhitid, vaid 3. aprillil tulevad Alexela kontserdimajas loomulikult lisaks hittidele esitusele lood pidevalt uuenevast nn. pikast nimekirjast.

Ansambel Splin suure soolokontserdiga esitad ühtlasi oma uut albumit „Встречная полоса“. Olge valmis kaasa laulma!https://www.kultuurikava.ee/event/splin-suur-soolokontsert-c-
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish