fbpx

Seebimulli show Pöial-Liisi / Шоу мыльных пузырей Дюймовочка ÜRITUSED - EVENTS

Seebimullide show „Pöial-Liisi“ (H. C. Anderseni muinasjutu ainetel)
Kutsume Teid sukelduma muinasjutulise ilu kütkestavasse võlumaailma!
 
Armsad vallatud elfid pajatavad Teile hämmastava loo lillest sündinud tillukesest tüdrukust.
Kui palju seiklusi tuleb väikesel Pöial-Liisil läbi elada: imekombel pääseb ta kärnkonnadega koos soos elamisest, vaevu väldib mardika-aristokraadi pruudiks saamist, ta leiab peavarju hiireurus ja teda kosib rikas mutt.
 
H. C. Anderseni liigutav, romantiline muinasjutt elustub laval elfide tiibade säras ja imepäraste seebimullide, selle muinasjutu peamise lummuse, külluses.
Kõigis vikerkaarevärvides sillerdavad erineva kuju ja suurusega seebimullid lummavad nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Sest vaatajad isegi ei aima, et seebimulle on võimalik kokku pühkida, puhuda otse kohvitassidest, neist kujusid luua, lasta lendu pikki vanikuid ja viibida hiiglasliku seebitunneli sees.
 
Selle ebatavalise lavastuse loojad on inspiratsiooni saanud klassikalise muusika parimatest teostest. Etendusel kõlavad Mozarti ja Raveli, Paganini ja Šostakovitši, Griegi ja Rahmaninovi meloodiad.
Imekaunis muusika, säravad teatrikostüümid ja dekoratsioonid, fantastilised trikid seebimullidega, professionaalne koreograafia ning meeldejäävad tantsunumbrid kingivad teile uskumatu, piirideta kujutlusvõime kogemuse.

llusioonilise triki Dmitri Zorin esmaesitus „Õhus hõljuv Pöial-Liisi“ kutsub esile publiku ehtsa vaimustuse.

Lugu tillukese tüdruku seiklustest on noori vaatajaid kaasa haaranud juba palju-palju aastaid, täiskasvanud aga meenutavad seda muinaslugu nostalgiaga. Võlukunst, inspiratsioon, õhulised unistused ja muidugi seebimullid - kõike seda on õrnas ja põnevas seebimulli-shows „Pöial-Liisi“ 
 
Üritus toimub vene keeles


https://www.kultuurikava.ee/event/seebimulli-show-poial-liisi-
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish