fbpx

Kalle Sepp & Mikk Tammepõld Kontsertuur Risti-rästi lisakontsert ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient!
 
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi 19.03.2020 toimuma pidanud üritus “Kalle Sepp & Mikk Tammepõld Kontsertuur Risti-rästi lisakontsert”  uuele kuupäevale 21.05.2020
 
Sündmusel kehtivad juba ostetud piletid.
Juhul kui Teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circle-K teenindusjaamades,.
 
Piletid tagastatakse kui tagasiost on avatud.
 
 
Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld suunduvad veebruaris koos tuurile.
19. märtsil kell 19 toimub tuuri lisakontsert Kõmsi Rahvamajas. Koos antakse 12 kaunist kontserti erinevais Eesti paigus ja esitatakse nii omaloomingut kui ka teiste artistide tuntud palasid. 
Kontsertkava on eestikeelne.
"Oleme Mikuga juba kaks aastat järjest talvel mööda Eestit tuuritanud, kolmanda korraga saab kodumaa sõna otseses mõttes risti-rästi läbi käidud. Kontserdid väiksemates kohtades on alati väga südantsoojendavad ja vastuvõtt on olnud ääretult sõbralik," sõnab Kalle.
"Seekord jõuame eriti põnevatesse kohtadesse nagu näiteks Tohisoo mõis, Navi Seltsimaja, Viimsi Rannarahva Muuseum...Võrreldes eelmiste tuuridega oleme oma kontserdikava värskendanud ning oodata on muhedaid õhtuid nii rõõmsameelsete kui ka mõtlemapanevate palade saatel," lubab Mikk.https://www.kultuurikava.ee/event/kalle-sepp-mikk-tammepold-kontsertuur-risti-rasti-lisakontsert
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish