fbpx

U.D.O. Steel Factory Tour 2020 / UDO ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient, 
 
Anname teada, et seoses kehtestatud eriolukorraga lükkub U.D.O. kontsert (10.04.2020, Rock Cafe) edasi. Uus kontserdi kuupäev on 23. mai.
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel toimumispäeval.

Piletite tagastamisega seotud küsimusi hakatakse arutama pärast ERIOLUKORRA lõppemist ning massikultuuriürituste läbiviimiseks ametliku loa saamist.

Olukorra erakorralisuse ning korraldaja ja artisti süü puudumise tõttu palume teil siiski võimalusel 23. mail toimuval kontserdil osaleda.

Täname mõistva suhtumise eest.

MGV Production OÜ
 

LEGENDAARNE UDO DIRKSHNEIDER (EX ACCEPT) ja tema bänd U.D.O tulevad taas Tallinnasse esinema!

Heavy Metali esindushääl, mis seob mitmeid põlvkondi kuulajaid, on jälle siin! Tema kordumatu hääle, mida ülistatakse juba Accepti kuldsetest aegadest, tunneme ära tuhandete teiste häälte seast. Loomulikult on see Udo Dirkshneider! Ja 2020. aasta kevadel tuleb ta koos oma bändi U.D.O.-ga tagasi Tallinnasse, et esitleda uut kontsertprogrammi «STEEL FACTORY TOUR 2020».

Muusikud on ettevalmistanud salvetäie laule kauaoodatud plaadilt «Steel Factory» ja kuulikindlaid hitte juba klassikaks saanud plaatidelt. Peab ära märkima, et Tallinn on üks esimesi kohti maailmas, kus võõrustatakse teutooni heavy metal masina U.D.O. uut show’d, seetõttu kohtume 10. aprillil Tallinnas ROCK CAFE’s.

Ostke piletid varakult ära, sest parimad VIP kohad on alati nõutud, eriti seetõttu, et neid on üsna vähe. Näpuviskamisala on traditsiooniliselt odavam.

Niisiis: 10. aprill 2020 - Tallinn - Rock Cafe: LEGENDAARNE UDO DIRKSHNEIDER JA TEMA BÄND U.D.O «STEEL FACTORY TOUR 2020»https://www.kultuurikava.ee/event/udo-steel-factory-tour-2020-udo
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish