fbpx

Andrus Vaarik Elu on parim meelelahutus ÜRITUSED - EVENTS

Chicagos toimuva Andrus Vaariku etenduse „Elu on parim meelelahutus“, mis pidi toimuma 17. märtsil, uus toimumisaeg on 2. juunil algusega kell 19:00.
 
Piletid kehtivad uuel kuupäeval.
Juhul kui teil ei ole võimalus uuel kuupäeval tulla, saate piletid tagastada kirjutades tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber.
 
Tagasiost avatud kuni 31.05.
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!

Uus Chicago 1933 on avatud aadressil Roseni 8.

Andrus Vaariku loodud ja esitatud lugu võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused. "Mul pole tegelikult midagi karta, need teemad on mulle väga südamelähedased ja miks mitte sellest avameelselt ja valehäbita rääkida. Me oleme siin maailmas ju esimest korda. Me oleme siin ainult korraks ja me ei tea ise ka, mida ja kuidas teha. Ma olen esimest korda eestlane, esimest korda olen ma isa. Ma pole harjutada saanud. Ma kirjutan oma elu ühe jutiga puhtandina valmis. Aga see ei tähenda, et elu ei võiks lõbus olla. Elu on parim meelelahutus! Pärast surma jõuab mossitada küll.“ See ei ole valmis tekstiga etendus, vaid sünnib igal õhtul uuesti. Publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida ja küsimusi esitada, mis toob ootamatuid pöördeid ja lõpptulemus on alati erinev.

NB! Piletilevist ostetud pilet ei garanteeri istekohta lauas. Laudade broneerimiseks palume kirjutada info@chicago.ee. Telefoni teel broneeringuid vastu ei võeta. Broneeringu kinnitamiseks tuleb saata Piletilevist ostetud piletite numbrid. Kohti broneerime hiljemalt 18:00ks. Ürituse kestus on 2 h.

www.chicago.eehttps://www.kultuurikava.ee/event/andrus-vaarik-elu-on-parim-meelelahutus-2
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish