fbpx

Viljandi Hansapäevad 2020 ÜRITUSED - EVENTS

Head hansapäevade külalised. Seoses COVID-19 levikuga Eestis on Viljandi Hansapäevad 2020 toimumine edasi lükatud. Uus toimumisaeg täpsustub.

Viljandi hansapäevad toimuvad tänavu 5.-7. juunini Viljandi järve rannas.

Rannas ja selle ümbruses pakutakse külastajatele rõõmu hansalaada, kohvikuöö, tantsuõhtu ning tiheda kultuuri- spordiprogrammiga.
Vanalinna piirkonnas ootab 5. juuni õhtul külastajaid kohvikuöö ning laupäeval ja pühapäeval Vanakraamiturg.

Hansapäevad avatakse pidulikult reede, 5. juuni õhtul järve rannas Järve laval. Samal õhtul toimub vanalinnas viiendat korda ka kohvikuöö. Kokku avavad külalistele uksed kuni 20 üheöökohvikut.
Traditsiooniline suur hansa käsitöölaat vallutab Ranna puiestee ja Vesiflirdi allee hansapäevade laupäeval ja pühapäeval. Kokku ootab hansalaadal külastajaid ligi 300 kauplejat. Laupäeval toimub Viljandimaa tantsijate ühine tantsukontsert ning hilisemal õhtutunnil saab jalga keerutada hansalava tantsuõhtul, kus mängib tantsuks Big Band Tartu ja Kalle Sepp. Pühapäeval, 7. juunil ootab 26. Trepimäe jooks võistlejaid ning toimuvad Viljandi sõpruslinnade noorte jalgpalliturniiri Hansa Cup viimased mängud ja autasustamine linnastaadionil. Lisaks ülalmainitule on hansapäevade programmis keskaja ala, kunsttükkide tänav, laste- ja noorteala. VAATA VEEL: hansa.viljandi.ee

https://www.kultuurikava.ee/event/viljandi-hansapaevad-2020
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish