fbpx

Vokaalgrupp MIRT Üle maa, üle vee Ammende Villas ÜRITUSED - EVENTS

Kontserdil saab kuulda Mirdi kõige värskemat, 2020. aasta originaalloomingut. Loomulikult kõlavad ka juba tuttavad lood Mirdi debüütplaadilt "Üle maa, üle vee" - nii folk- kui ka popstiilis originaallooming ning eesti rahvaviiside töötlused. Viimase vürtsi lisavad seaded tuntud lauludest.

VOKAALGRUPP MIRT
 
Mirt on 6-liikmeline vokaalgrupp Pärnust. Vokaalansamblis Mirt musitseerivad Piret Lilleste (I sopran), Merit Hirvoja-Tamm (II sopran), Mari Holm (I alt), Elerin Karpin (II alt), Reimo Kiisk (bass/beatbox), Madis Viik (beatbox). Mirdi omaloominguliste lugude ja seadete autoriks on ansambli I sopran Piret Lilleste. 2019. aasta maikuus ilmus Mirdil debüütalbum “Üle maa, üle vee”, mis on kuulatav ka erinevates digikanalites (Spotify, iTunes, Amazon – Vocal Group Mirt).

Oma esimese tunnustuse sai Mirt 2013. aastal Pärnumaa Vokaalansamblite päevalt, kus neid pärjati Grand Prix’ga. Mirt on osalenud kahel korral rahvamuusikatöötluste festivalil Mooste Elohelü, kus 2019. aasta maikuus tunnustati neid Esitajate Liidu eripreemiaga. 2019. aasta oktoobrikuus Pärnus aset leidnud rahvusvahelisel konkurss-festivalil Golden Rose pälvis Mirt Grand Prix’i.

Üheks oma kõige erilisemaks kontserdiks peab Mirt Pärnu rannas SUP-laual toimunud heategevuskontserti 2019. aasta juulikuus. Lätis, Valmieras toimuval Latvian Voices a cappella festivalil on Mirt osalenud kahel korral ning saanud sealt väärt nõuandeid professionaalsetelt muusikutelt ansamblitest Latvian Voices, The Real Group ja Rajaton. 2019. aastal andis Mirt sama festivali raames ka enda kontserdi.


https://www.kultuurikava.ee/event/vokaalgrupp-mirt-ule-maa-ule-vee-ammende-villas
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish