fbpx

MXGP OF LATVIA, Solo Motocross World Championship 2020 ÜRITUSED - EVENTS

Juba üheteistkümnendat korda korraldab Läti mootorikeskus Zelta Zirgs maailmameistrivõistlusi Motokrossis. MXGP Motokrossi maailmameistrivõistlused on maailma kõige mainekamate seeriate hulka kuuluv sündmus, mis koondab kõige tugevamaid motokrossi sõitjad kõigilt maailmajagudelt 13. - 14. Juunil Kegumsisse, kuhu koguneb maailma motokrossi eliit, et võidelda Läti "Grand Prix" vastu.  

2020 aastal on pilgud pööratud eelkõige 2017. aasta MX2 maailmameistrile Pauls Jonasele, kes jätkab sõitmist elitaarses MXGP klassis, peale 6nda koha saavutamist 2019 aasta meistrivõistlustel. Pühendunud fännid saavad aktiivselt kaasa elada ka naaberriigist pärit Arminas Jasikonisele ja Tanel Leoki sõitudele. Pinge ja intriig on õhus MXGP klassis, kus tihe rebimine tiitli eest saab toimuma legendaarse Antonio Cairoli ja tema tiimikaaslase, kolmekordse maailmameistri Jeffrey Herlingsi vahel. Lisaks on rajal kogenud sõitjad nagu Tim Gajser, Gautier Paulin ja andekas uustulnuk hispaanlane Jorge Prado ja paljud teised, kes ei jäta favoriitidele just palju hingamisruumi.  

Veel leiab rajalt Euroopa meistrivõistlused EMXOPEN ja EMX250 klassis, kes võitlevad oma meistrivõistluste punktide eest. Need mehed teevad kõik endast sõltuva tiitli võitmise jaoks ja seejuures pole Kegums erand, sest tegemist on maailmatasemel võistlustega parimate motokrossisõitjate vahel.
 


https://www.kultuurikava.ee/event/mxgp-of-latvia-solo-motocross-world-championship-2020
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish