fbpx

TYGA Go Loco Tallinn ÜRITUSED - EVENTS

Tallinn.... Go Loco!!!
Räpisensatsioon TYGA annab selle suve kuumima livei just Tallinnas!


Tallinna Lauluväljakul. Lugematul hulgal platinum, gold, silver plaatide võitja ja maailma tippfestivalide oodatud peaesineja Tyga show on kindlasti üks selle aasta popmuusika oodatuim sündmus!
Nii muusika kui eraeluga kuulsust kogunud staari teab eesti kuulaja eelkõige hittide “Loco Contigo”, “Ayy Macarena” ja “Go Loco” järgi.
Oma muusikalise karjääri jooksul on artist teinud koostööd suurnimedega nagu Drake, Nicki Minaji, Wiz Khalifa, Chris Brown, Kanye West jpt. Viimane kauamängiv “Legendary” (2019) on tänaseks saanud plaatinumplaadiks, selle esihitti “Taste” on kuulatud Spotify keskkonnas 800 miljonit korda ning lugu on saavutanud kuuekordse plaatinumtaatuse. (https://www.youtube.com/watch?v=LjxulQ1bEWg&feature=youtu.be).


Nõutud staar on olnud muuhulgas peaesineja festivalidel nagu "Rolling Loud” (USA),”Blockfest” (Soome), “Wireless”(UK). Sel aastal astub Tyga üles 200 000 külastajaga Serbia festivalil “EXIT”.
1989. Aastal USA-s Californias ilmavalgust näinud räppartist ja laulukirjutaja Tyga karjäär on peale plahvatuslikku algust liikunud ainult ülesmäge. Tyga on lühend inglisekeelsest väljendist “Thank You God Always” ning oma karjääris on tal õnne ja edu tõepoolest ka olnud. Aastal 2007 sõlmis Tyga plaadilepingu žanri juhtiva plaadifirmaga Young Money Entertainment, hiljem lisandusid Cash Money Records and Republic Records. Tänaseks on Tyga’l ilmunud 7 stuudioalbumit, millest viimane “Legendary” (2019) on saavutanud plaatinumplaadi staatuse. Sama plaadi esihitti “Taste” on kuulatud Spotify keskkonnas 800 miljonit korda ning pälvinud kuuekordse plaatinumtaatuse. Tyga on teinud koostööd artistidega nagu Drake, Lil Wayne, Nicky Minaj, Wiz Khalifa, Eminem, Kanye West jpt.


Lisaks muusikale astub Tuga üles ka näitlejana filmides (“Boo! A Madea Halloween”, “Dope”, “Once Upon A Time In Venice”) ja teleseriaalides “Scream”. Tänu oma seotusele Kardashianite perekonnaga on Tyga tuttav ka perekonnast rääkiva tõsieluseriaali jälgijatele.https://www.kultuurikava.ee/event/tyga-go-loco-tallinn
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish