fbpx

MotoNostalgia 2020 ÜRITUSED - EVENTS

Tule viiendat korda toimuvale rahvusvahelisele koguperefestivalile MotoNostalgia.

2020. aasta MotoNostalgia toimub Tallinna lähistel, LaitseRallyPark-is pühapäeval 19. juulil.

Kohale vurab mitmest riigist suur hulk erinevaid vanaaegseid mootorrattaid ja muud vanaaegset huvitavat tehnikat.

Traditsioonilisel vanatehnika ja -varalaadal leiab kauplejaid lisaks Eestile ka mitmetest lähiriikidest. Asfaltkattega platsil toimuv laat on populaarne nii kauplejate kui ka ostlejate hulgas, sest pea iga MotoNostalgia külastaja leiab midagi huvitavat kaubavaliku seast.

Päeva jooksul toimuvad erinevad demonstratsioonsõidud, kus saab näha suuri kiiruseid ja palju põnevust.

LaitseRallyPark-is on avatud ka kardirada ning laste mängudemaja koos väärt liikluslinnakuga.

Kõik osalejad, kes tulevad kohale mootorrattaga, millel on vanust üle 35. aasta või vanusepiiranguta endise Nõukogude Liidu Vabariigi riikides toodetud rattaga, pääsevad LaitseRalliPark-i näitusealale. Eelregistreerunutel on võimalus osa võtta retro võidusõidust, mis toimub LaitseRalliPark-i 2300 meetrisel rallirajal, millest 800 meetrit on asfaltkattega ja ülejäänud 1500 meetrit kruusakattega. 

Vanaaegsete mootorrataste retro võidusõidus pääsevad rajale kuni 90 vanamootorratast 9 erinevas masinaklassis. Tublimatele võistlusel osalejatele on välja pandud soliidsed auhinnad.

LaitseRallyPark-is toimuval MotoNostalgia festivalil osaleb igal aastal suurusjärgus 2000-3500 külastajat, enam kui 200-300 vanamootorratast ning võistlusrajal osaleb ligikaudu 100 masinat. 

Külastajad, kes tunnevad huvi ainult laada vastu, pääsevad laadaplatsile sisse tasuta.https://www.kultuurikava.ee/event/motonostalgia-2020
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish