fbpx

FESTIVAL AUGUSTIBLUUS 2020 ÜRITUSED - EVENTS

Festivali esinejad tehakse teatavaks ja piletite eelmüük algab kohe, kui saabub ametlik informatsioon, mis annab alust uskuda, et olukord lähiajal paraneb ning Augustibluus 31. juulist 2. augustini toimuma saab. Festivali ettevalmistustööd jätkuvad ja kõik sõlmitud esinemislepingud kehtivad. Täname kõiki Augustibluusi sõpru, koostööpartnereid ja toetajaid mõistva suhtumise eest!

 
***
 
 
FESTIVAL AUGUSTIBLUUS 2020
 
2020. aastal toimub Baltimaade suurim bluusfestival juba 27. korda. Suve suurim bluusisündmus leiab aset 31. juulist 2. augustini armsas ja kaunis Haapsalus, kus kontserte toimub kokku kümnel erineval lava.
 
Festivali pealava asub iidse piiskopilinnuse õuel, kus toimuvad kontsertõhtud reedel ja laupäeval. Mõnusat bluusi saab nautida ka vanas raudteejaamas, Haapsalu kultuurikesuses, linnatänavaid-suveterrassidel ning Haapsalu Kuursaalis, pühapäevast gospel-bluusi kontserti võõrustab aga Haapsalu toomkirik.
 
2020. aasta programm sisaldab bluusimaailma absoluutsesse tippu kuuluvaid artiste USAst, kodumaist bluusiparemikku, festivali eriprojekte ning läbilõiget Euroopa bluusiparemikust. Täpne ülevaate esinejatest leiab kodulehel www.augustibluus.ee. Festivali pass tagab sissepääsu kõikidele festivali raames toimuvatele kontsertidele, mida ühtekokku on üle kolmekümne.
 
 


https://www.kultuurikava.ee/event/festival-augustibluus-2020
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish