fbpx

URISSAARE KANTRI 2020 ÜRITUSED - EVENTS

URISSAARE KANTRIFESTIVAL 14.-15. august 2020
 
Eesti mõnusaim farmifiilingu festival tuleb taas ja ootab kõiki vanu ja uusi sõpru!
 
Sumedas augustikuus avab Urissaare Rantšo oma väravad kõikidele sõpradele. Teid ootab Eesti ehedaim farmifiilingufestival - laval parim Eesti muusika ja suurepärased kantrilegendid. Olete oodatud - Urissaare Kantri 2020!
 
14. ja 15. augustil olete palutud nautima kantrifestivalimelu Univere külas, Mulgi vallas asuva Urissaare Rantšo õuele. Festivalil ootab teid enneolematu muusikaprogramm – mitmel laval lahutavad teie meelt parimatest parimad, leidub lemmikuid nii kantrisõpradele, aga ka teistele! Saloonis toimub line-tantsu meistriklass, suupillikool ja loomulikult kantridisko hommikuni! 
 
Lisaks pakub festival mõnusaid elamusi kaasahaaravate võistlusmängude, atraktsioonide ja kohalike talutootjate kaubaga! Pisipere festivalimeeleolu hoiab üleval lastealal toimetav kauboipreili, kelle juhtimisel toimuvad erinevad mängud, meisterdamine, joonistamine ja loomulikult laste lemmik - heinas mõllamine.
 
Muusikaline programm täieneb jooksvalt - kõige värskem info on kättesaadav meie kodulehel www.urissaarekantri.ee ja Urissaare Rantšo Facebooki lehtedel.
 
Festivalipiletid ja passid Piletilevist ja Urissaare Rantšo väravast!
 
OLULINE TEADA
 1. Urissaare Kantri on sel aastal loodussäästlik - võta kaasa oma joogitops, joo kaevuvett ja sorteeri biolagunev, olmeprügi ja taara eraldi!
 2. Pileti saate vahetada käepaela vastu piletitelgis Urissaare Rantšo väravas. 
 3. Festivali passi ja päevapileti soodushind kehtib 8-16 aastastele noortele ja pensionäridele, soodustuse kehtimist kontrollitakse festivali piletitelgis (võta kaasa soodustust tõendav dokument).
 4. Kuni 3 aastased (k.a.) lapsed saavad festivali alale tasuta, et vältida lapse vanuse määramisega tekkida võivaid küsimusi, soovitame lasta ka lastele panna piletitelgis käepael. Pisiperele (4-7 aastased lapsed k.a) kehtib 5€ sissepääsu pilet (kehtib 2 päeva).
 5. Sügava puudega isik saatja pääseb festivalile tasuta. Sügava puudega isiku saatjale kehtib festivalipileti soodushind.
 6. Soovitame riietuda vastavalt ilmastikule ja pidada meeles, et kantristiilis riietujat ootavad eest ülevoolavad komplimendid. Meeleolu aitab luua stiilne kaabu.
 7. Telkla on avatud 14. august kell 17:00 - 16. august kell 12:00. Võta kaasa oma telk ja magamisvarustus. Telklas on WC ja mobiili laadimise võimalus! Samuti on olemas pesemisvõimalused (dušš) ning end saab värskendada tiigis.
 8. Eraldi ala ja laadimisvõimalus autokaravanide jaoks. 
 9. Parkimisel jälgige suunaviitasid ja parkige ainult selleks ettenähtud kohtadele.
 10. Festival toimub koduõuel - pane jalga ja selga maalelule sobivad riietusesemed ja aseta prügi selleks ettenähtud kohta.
 11. Festivaliala valvab turvafirma, kuid festivali meeskond ei vastuta kaotatud ja varastatud esemete eest.
 12. Oma joogiga festivalialale ei pääse. Samuti ei ole lubatud festivalile tuua tuli-, külm- ja sportrelvi ning muid ohtlikke esemeid ega aineid (festivali väravas toimub turvakontroll).
 13. Korraldajatel ja turvameeskonnal on õigus mitte sisse lasta ja saata festivali alalt välja külastajaid, kes rikuvad festivalikülastajate mõnusat meeleolu ja ei täida festivalireegleid.
 
Kontakt:
MTÜ Eesti Identiteedi ja Kultuuri Koda
Anu Oks

 https://www.kultuurikava.ee/event/urissaare-kantri-2020
Vaata Kaardil
 • English
 • Estonian
 • Swedish
 • Finnish