fbpx

Queen Symphonic ÜRITUSED - EVENTS

QUEEN SYMPHONIC

KÕIGE USKUMATUM QUEEN SHOW MUUSIKATEATRI WE WILL ROCK YOU (WEST END, LONDON) ORIGINAALSETE SOLISTIDE, SUURE SÜMFOONILISE ORKESTRI JA ROKKBÄNDIGA

Usutakse, et aeg hävitab kõik, et kõik allub ajale ja isegi meie, kuid mitte QUEEN´i muusika. Mercury ei ole ammu enam meiega, kuid tema laulud ja hääl viivad meid endiselt müstilisse tunnetusse.

Grupile lähedaste inimeste otsese eestkoste ja osalusega loodud QUEEN SYMPHONIC toob selle müstika otse meie jalge ette juba esimesest laulust alates.

50 inimest laval – nende hulgas klassikaline kuulus IP ORCHESRA, suur rokkbänd ja 4 muusikateatri WE WILL ROCK YOU originaalset solisti Londonist, West End´ist, kes on teenitult pälvinud rahvusvahelise tunnustuse, triumfeerides koos sadade kilovattide valguse ja heli ning sadade tonnide varustusega – viivad teid kõigepealt tõelisesse eufooriasse, ja seejärel ekstaasi.  58 etendust Inglismaal, 42 Saksamaal, 3 tuuri Jaapanis, Koreas,

6 järjestikust täissaali kuulsas Akropolises ja peatselt 40 etendust Las Vegases. Miljonitel fännidel on olnud rõõm QUEEN SYMPHONIC´ile aplodeerida ja nüüd liitute nendega ka teie.

Te kuulete kõige kuulsamaid laule – We Will Rock You, Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga, We Are The Champions, A Kind of Magic, Who Wants To Live Forever, Killer Queen, Don’t Stop Me Now, Fat Bottomed Girls, Somebody to Love ja paljusid teisi.

Ja jätate oma südame sinna.https://www.kultuurikava.ee/event/queen-symphonic
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish