fbpx

HAUSER ÜRITUSED - EVENTS

Seoses koroonaviiruse tõttu kehtestatud eriolukorraga lükkub 22. aprillil toimuma pidanud Hauseri kontsert 10ndale septembrile. Kontsert toimub Saku Suurhallis ning seni ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. 
 
Pärast eriolukorra lõppu jagame täpsemat infot neile piletiostjatele, kes kuupäevamuudatuse tõttu kontserdil osaleda ei saa.
 
Palume sel keerulisel ajal mõistvat suhtumist!

2Cellos liige HAUSER esineb kevadel Tallinnas
 

2Cellos on müünud välja kontserdipaiku kogu maailmas ning nüüd suundub oma soolotuurile üks kahest tšellogeeniusest, Stjepan Hauser ehk HAUSER. Tallinnas, Saku Suurhallis esineb Hauser koos sümfooniaorkestriga 10. septembril 2020.


2Cellos esinemisi on läbi aastate saatnud fenomenaalne edu ning 2020. aasta kevadel suundub pool tšelloduost ehk HAUSER koos sümfooniaorkestriga Euroopa tuurile. HAUSER suundub tagasi oma klassikaliste juurte juurde. Soolokava esmaesitles ta 2017. aastal Zagrebis koos Zagrebi Filharmooniaorkestriga. See kontsert on saanud Youtube’is ülipopulaarseks, Albinoni Adagio’t on näiteks vaadatud üle 41 miljoni korra.
 
HAUSER annab mainekates kontserdisaalides esinedes klassikalistele muusikateostele oma hingamise, esitades neid äärmise kirglikkuse ning dünaamikaga. 2020. aastal on oodata ka uut albumit, mis väljendab tšellisti sügavat armastust muusika vastu.
 
“Kogu mu karjääri vältel on teatud klassikalised teosed mulle väga südamelähedased olnud. Teosed, milles on draamat, liigutavaid meloodiaid ning sügavat romantismi. Nüüd on mul võimalus mõningaid neist teostest koos orkestriga mängida ning jagada oma kirge muusika vastu täpselt sellisel moel nagu alati unistanud olen,” räägib HAUSER.
 
Ainus kontsert Baltikumis toimub 10. septembrill Tallinnas, Saku Suurhallis.
 
Vaata ja kuula:
Hauser – Adagio (Albinoni) https://youtu.be/kn1gcjuhlhg
Hauser – Ave Maria https://youtu.be/bgv_AHQN7Wg

Hauser – The Swan https://youtu.be/-OjCEwhtSuUhttps://www.kultuurikava.ee/event/hauser
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish