fbpx

METALLICA S&M Tribute Show sümfooniaorkestriga ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient, 
Anname teada, et seoses kehtestatud Eriolukorraga Metallica SM Tribute show lükkub edasi.
Uus kuupäev Tallinnas on 20.09.2020
Kõik piletid kehtivad uuel kuupäeval. Piletite tagastamise kord määratakse kindlaks 2 nädala jooksul pärast eriolukorra lõppemist ja avalike ürituste piirangute kaotamist.
Täname mõistva suhtumise eest
 
Ovation Events OÜ
 
 
Metallica S&M Tribute Show sümfooniaorkestriga esimest korda Eestis!
 
Suurel laval taasluuakse reaalajas 1999. aasta album „S&M“, milles metal’i ülbus ja jõud tõstis esile orkestripillide laulva ja värvika kõla.
 
20.09.2020 – TALLINN, Alexela Kontserdimaja
 
Kui peate ennast tõeliseks METALLICA ja üldse roki austajaks, siis peate nägema SEDA! Pretsedenditu projekt, kus professionaalne rokkbänd ja sümfooniaorkester taasloovad täielikult METALLICA legendaarse kontserdialbumi „S&M“. San Francisco orkestriga salvestatud kultuslik topeltplaat ilmus juba kaugel 1999. aastal, kuid on endiselt armastatud ja populaarne!
 
Võib-olla sellepärast saadab austuskontserti „METALLICA sümfooniaorkestriga“ lausa kõrvulukustav edu. Jalustrabav multimeediaetendus, vapustav heli ning klassikaliste ja rokkmuusikute meisterlikkus ei jätnud kedagi ükskõikseks – see show jääb kõigile pikaks ajaks meelde!
 
Juba on ilmunud tohutult palju positiivset vastukaja ja entusiastlikke arvustusi. Kujutlusvõimet rabav show jättis publikule palju muljeid – siin on mõned neist:
 
„Veidi piinlik, kui ansambli Garage Dayz austusavaldus kõlab paremini kui Metallica ise.“
 
„Vapustav. Elegantne. Maagiline. Suurepärane. Mul ei jätku sõnu, et kirjeldada seda kontserti ja oma meeleseisundit austusbändi esinemise ajal. Seda, mida mehed laval tegid, ei saa millegagi võrrelda.“
 
„Poiste võrreldamatu mäng ja vapustavad hääled kandsid mind teise maailma, kus olime ainult mina ja muusika. Mitte ühelgi välisel asjaolul polnud õigust segada meid ja meie südameid, mis ühes taktis lõid. Tahtsin üheaegselt karjuda ja nutta.“
 
„Harukordne kontrast lummab. Tahaks tungida orkestri muusikute mõtetesse ja tunnetesse ning mõista, kuidas see võimalik on!“
 
„Öelda, et see on lahe, ei ütle suurt midagi.“
 
Show „METALLICA sümfooniaorkestriga“, mis täidab kõik saalid, pälvis tunnustust ja positiivset vastukaja paljudelt inimestelt, alates kriitikutest ja professionaalsetest ajakirjanikest kuni rokkmuusika fännideni.
 
Austus-show „Metallica sümfooniaorkestriga“ on tõeliselt eksklusiivne! Klassika ja modernsus sulanduvad ühtseks tervikuks ja ilmuvad publiku ette oma ainulaadses müstilises ilus.
„Multiinstrumentaalse sümfooniaorkestri kõrval kõlav heavy metal on kahtlemata klass omaette. Orkester õilistab metal’it ja metal täiendab orkestrit. Kultuuride dialoogi raames tehtavad eksperimendid on alati viljakad ja kutsuvad esile kultuurišoki.“ See ühe fänni vastukaja kirjeldab kõige paremini suurepärast showʼd, mida kõik peaksid külastama!
 
Rohkem informatsiooni: www.artpartner.ee 


https://www.kultuurikava.ee/event/metallica-sm-tribute-show-sumfooniaorkestriga
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish