fbpx

Valeri Meladze / Валерий Меладзе ÜRITUSED - EVENTS

Kallid sõbrad!

Eesti Valitsus on teatanud riigis eriolukorra režiimi kehtestamisest koronaviiruse tõttu.
 
Seoses sellega sunnitakse Valery Meladze  kontserdid Eestis edasi lükkuma uutele kuupäevadele:
01. oktoober - Tallinn.
Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval.

Seoses eriolukorraga, ei saa praegult kaaluda tagasimaksete tegemist, üritusel on uus kuupäev ja kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Pärast eriolukorra lõppemist pöördume tagasi tagasimaksete küsimuse juurde.

Täname mõistva suhtumise eest.

Soovime Teile head tervist ja loodame, et miski muu ei takista Teid lemmikartiski kontserdil osalemast!
 
Kontserdi korraldaja Event Leader OÜ
 

Valeri Meladze Tallinnas uue kavaga «Vaba lend» («Свободный полет»)!

Eestit ootavad 2020. aasta kevadel ees säravad ja suurejoonelised kontserdid. Tallinnas esineb üks armastatumaid ja populaarsemaid vene lauljaid, Venemaa teeneline artist Valeri Meladze. Kuulajatele tutvustab oma uut kava «Vaba lend» tõeline mees –  romantiline, temperamentne ja intelligentne.

01.10 – Alexela Kontserdimaja Tallinnas

Juba 2020. aasta kevadel tuleb uue kavaga «Vaba lend» Tallinnasse harukordselt karismaatiline «viimane romantik», suurepärase hääle, laia hääleulatuse ja haruldase tämbriga Valeri Meladze.

Meladze loomingut hinnatakse Eestis kõrgelt. Tema uskumatut populaarsust arvestades tasub piletite hankimisele aegsasti mõtlema hakata.

Teid ootab uskumatult sensuaalne, särav ja meeldejääv kontsert. Tallinnas kõlavad nii uued kui ka kõige tuntumad ja armastatumad laulud «Sera» («Сэра»), «Ma ei saa sinuta» («Я не могу без тебя»), «Tõmmet enam ei ole» («Притяжения больше нет»), «Hoolimata» («Вопреки»), «Taevas» («Небеса») ja paljud teised hitid. Kõigis neis teostes on osake meid, Valeri siirus ja muidugi armastus.

Kevadel 2020 saate nautida lüürilist, romantilist ja liigutavat esitust, mis puudutab sügavaid hingekeeli, kuid on samas alati aktuaalne ja värske.

Tulevad lilled ja ovatsioonid, naeratused ja nukrus, soojad tunded ja tormilised emotsioonid - täpselt nagu Meladze lauludeski. Ärge magage seda kaunist ja säravat kontserti maha. Grusiinid teavad, mis on emotsioonid, seal aga, kus on Valeri, pole tunneteks üldse mingeid piiranguid. Kontserdil Tallinnas ootab teid üllatus, aga ka kuhjaga unustamatuid muljeid.  https://www.kultuurikava.ee/event/valeri-meladze-
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish