fbpx

Polina Gagarina / Полина Гагарина ÜRITUSED - EVENTS

Polina Gagarina kontsert lükkub 9. oktoobrile.

Hea klient
!

Läti ja Eesti valitsus on koronaviiruse tõttu teatanud eriolukorra režiimi kehtestamisest riigis.
Selle sättega seoses sunnitakse Polina Gagarina kontserdid Riias ja Tallinnas edasi lükkuma uutele kuupäevadele. 9. oktoober - Tallinn, 11. oktoober - Riia. Kõik varem ostetud piletid kehtivad.

Piletite tagastamisega seotud küsimusi hakatakse arutama pärast ERIOLUKORRA lõppemist ning massikultuuriürituste läbiviimiseks ametliku loa saamist.

Täname mõistva suhtumise eest.

MAK Entertainment SIA

 
--
Venemaa superstaar Polina Gagarina esineb 09.oktoobril Eestis enneolematu showga
 
Järgmise aasta 09.oktoobril esineb Tondiraba jäähallis oma uue tuuri “Obezoruzhena” raames Venemaa popmuusika superstaar Polina Gagarina, kelle eelmised Eesti külastused on kõik toimunud väljamüüdud saalidele.
 
Tänavu 30. märtsil toimus Moskvas 12000 inimese osavõtul tuuri “Obezoruzhena” avakontsert, mille publik oli tunnistajaks ennenägematule showle. Tuuri vältel annab Gagarina kontserte rohkem kui kolmekümnes linnas. See on show, kus publik saab kaasa laulda kõiki hitte, näha enneolematut koreograafiat, silmipimestavaid kostüüme ning loomulikult kuulda Gagarina väga võimast ja omapärast vokaali, mis ei jäta kedagi külmaks.
 
2015. aastal Eurovisioonil Venemaad esindanud Gagarina võitis laulukonkursil paljude inimeste südamed.
 
Polina Gagarina on Eestis väga armastatud ning kõik tema eelmised kontsertid on olnud väljamüüdud, seegat ei tasuks ka seekord piletiostu jätta viimasele minutile.


https://www.kultuurikava.ee/event/polina-gagarina-
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish