fbpx

Basta / Баста (asendus 04.04 kuupäevale) ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient,

Basta kontsert lükkub edasi. Uus kuupäev on 22. oktoober.
 
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti ja Läti Vabariigis lükuvad  kevadised kontserdid
uutele kuupäevadele: 21. oktoober - Riia, 22. oktoober - Tallinn. Kõik varem ostetud piletid kehtivad.

Piletite tagastamisega seotud küsimusi hakatakse arutama pärast ERIOLUKORRA lõppemist ning massikultuuriürituste läbiviimiseks ametliku loa saamist.

 

Täname mõistva suhtumise eest ning tervist kõigile!

MAK Entertainment SIA

 

 

Vene muusika suurkuju Basta esineb Eestis 4. aprillil

Järgmise aasta 4. aprillil esineb Saku Suurhallis tuuri “Suur kontsert” raames tõeline vene rahvaartist Basta. Uue tuuri raames saab kuulda kõiki armastatud hitte kui ka täiesti verivärskeid palasid. Piletite eelmüük algab neljapäeval 10. oktoobril kell 10.00.

 

Tuuri “Suur kontsert” ümber töötab kokku 80 inimest. Publik saab osa täiesti uuest lavashowst – silmipimestav valgusshow, kõrvupaitav helilahendus kui ka lavalt kõlav muusikaline programm.

Basta (kodanikunimega Vassili Vakulenko) on Vene räpi ja hiphopi kõige nõutum ja populaarsem artist. Heal lapsel on mitu nime ja nii tuntakse teda ka lavanimede Noggano ja N1NT3ND0 järgi. Basta muusika on meeltmööda ka inimestele, kellele muidu räpp ja kogu sinna juurde kuuluv kultuur on võõras.

Venemaal superstaariseisuses Basta kontserdid lähevad alati täissaalidele, nii on siiani läinud ka esinemised Eestis. Kummalisel kombel kohtab kontsertidel mitte ainult noori, vaid ka vanema põlvkonna inimesi.

 https://www.kultuurikava.ee/event/basta-asendus-0404-kuupaevale
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish