fbpx

ENIGMA Original Enigma Voices ÜRITUSED - EVENTS

Pärast kahte väljamüüdud showd naaseb Enigma Eestisse 14. novembril
 
Tänavu märtsis toimusid Tallinnas “Original Enigma Voices” kaks väljamüüdud showd, mis viisid publiku maagilisele rännakule minevikku. Järgmise aasta 14. novembril naaseb Eestisse üks muusikamaailma omapärasemaid artiste Enigma, et anda taaskord vaimustav kontsert Alexela Kontserdimajas. Sakslase Michael Cretu juhitav projekt on üle maailma müünud rohkem kui 70 miljonit albumit ning seda on pärjatud rohkem kui 100 plaatina nominatsiooniga. Kavas on kahetunnine show, 
mille jooksul saadab Enigmat bänd ja keelpilliorkester. Piletid kontserdile tulevad müügile neljapäeval 19. detsembril kell 10.00.
 
Saksa produtsent Michael Cretu lõi Enigma 1990. aastal. Projekt lummas oma ainulaadse ja ikoonilise kõlaga miljoneid kuulajaid. Erinevate muusikastiilide, gregoriuse koraali, etniliste salmide, kirikukellade ja orelite kokku sobitamisel loodud lugudel on väga eriline, atmosfääriline ja kohati isegi psühhedeelne kõla. Albumite tohutu müügiedu ja salapärasus on Enigmast teinud viimaste aastakümnete ühe populaarseima ja müstilisema muusikalise projekti. Enigma edu on inspireerinud paljusid artiste ja produtsente, sealhulgas bändi Gregorian, kelle kaasaegsed pop- ja rokklaulud sisaldavad endas gregoriuse koraali elemente.
 
"Original Enigma Voices" tuuri raames saab Enigma originaalliikmete esituses kuulda lugusid nagu "Sadeness", "Return to Innocence", "Gravity of Love“ ja paljud teised. Tuuril löövad kaasa ka Enigma lugudest tuttavad artistid Andru Donalds, Angel X ja Fox Lima. Andru Donaldsi sõnul saab kontsert olema imeline ja meeldejääv teekond võluval helimaastikul.
 
Piletid Enigma kontserdile hinnaga alates 29 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti neljapäeval 19. detsembril kell 10.00.


https://www.kultuurikava.ee/event/enigma-original-enigma-voices
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish