fbpx

Maggie Reilly ÜRITUSED - EVENTS

Maggie Reilly kontsert lükkub edasi
 
8. märtsiks Alexela Kontserdimajja planeeritud Maggie Reilly kontsert lükkub artisti haigestumise tõttu edasi. Kontserdi toimumise kuupäev on 9. detsember. Kehtivad kõik varemostetud piletid.
 
Maggie Reilly ja kontserdi korraldaja ELC Promotion vabandavad publiku ees võimalike ebamugavuste pärast.
 
Kõik 8. märtsi kontserdile ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval, soovi korral ostetakse kontserdi piletid tagasi kuni 13. märtsini.
PDF-pileti omanikud saavad piletid tagastada kirjutades aadressile tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimuse number.
Tavapileti omanikud saavad piletid tagastada kõikdies piletilevi müügipunktides, välja arvatud Circle-K teenindusjaamades.

Maggie Reilly annab 8. märtsil kontserdi Alexela Kontserdimajas

Aasta oodatuim naistepäevakontsert toimub 9. detsembril Alexela Kontserdimajas kui lavale astub Šoti päritolu lauljatar Maggie Reilly, kes on ennast publiku südametesse laulunud Mike Oldfieldi surematute hittidega "Moonlight Shadow" ja "To France". 

Maggie Reilly karjäär sai hoo sisse 1970. aastate alguses. Lauljatari suurim tähelepanu saabus kui algas koostöö Mike Oldfieldiga. Perioodil 1980-1984 lauldud hitid "Family Man”, "Moonlight Shadow", "Foreign Affair" ja "To France" on ennast jäädavalt kirjutanud publiku südametesse. 1992. aastal ilmunud soolokarjääri algust tähistavalt albumilt „Echoes” lisandusid publiku meeleheaks ka hitid "Everytime We Touch", "Tears in the Rain" ja "Wait".

9. detsembril saab Tallinnas kuulda ja näha kõiki eelpool loetletud hitte ning veenduda, et Maggie Reilly on parimas vormis kui eales varem. Lauljatar esineb Tallinnas oma bändiga.https://www.kultuurikava.ee/event/maggie-reilly
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish