fbpx

Snatam Kaur live Peace Through Sacred Chant ÜRITUSED - EVENTS

Hea piletiostja!
Selle sõnumiga soovime teile kõigile teatada, et seoses COVID-19 järsu ülemaailmse leviku ja meie kõige haavatavamatele elanikkonnarühmadele põhjustatava ohu tõttu, oleme suure väljakutse ees ja sunnitud edasi lükkama 2020. aasta kevadise Euroopa turnee ja ühtlasi ka Tallinna kontserdi 
Kontserdi uus toimumisaeg on 12.04.2021.
Piletid kehtivad uuel kuupäeval. Oleksime väga tänulikud, kui kõik, kes saavad uutest kuupäevadest osa võtta, hoiaksid oma pileteid alles, sest see võimaldab meil ja meie pühendunud korraldajatemeeskonnal liikuda edasi nende ürituste planeerimisega oma parimate võimaluste piires, tagades samal ajal ka kõigi tervise, turvalisuse ja heaolu. 
Meie mõtted ja palved lähevad kõigile sel väljakutsuval ajal ja loodame, et kõik olendid saavad selle tormi ilmastikuoludeks vajaliku armastuse, hoolitsuse ja ülendamise, et selle tormiga hakkama saada.
 
Palju õnnistusi,
~ Avtar Khalsa
Snatam Kauri Ülemaailmsete sündmuste koordinaator
 
 
SNATAM KAUR - Peace Through Sacred Chant - kontsert
Snatam Kaur esineb Tallinnas Alexela kontserdimajas 12.04.2021 Euroopa kontsertuuri osana. Snatam Kaur toob kuulajateni oma rõõmsa ja meeliülendava muusika kõikjal maailmas, esitades lugusid oma uuelt albumilt „Beloved“ (Armastatu) ning palju armastatud laule oma rikkalikust repertuaarist klassikamaailmale pühendatud CD-delt. 
  
Snatam Kauri ajatud salvestused, nagu Prem, Grace, Anand, Liberation’s Door ja Light of the Naam, on inspireerinud kuulajaid kogu maailmas ja toonud nendeni sügava rahutunde, pakkudes põnevat segu traditsioonilistest pühadest mantratest ja avardavatest muusikaseadetest, milles on ühendatud nii ida kui lääne mõjutused.
Parima võimaluse saada osa Snatam Kauri muusikast, soojusest ja elutarkusest annavad tema live-kontserdid.
Ta ütleb, et kontsert annab inimestele võimaluse saada äratatud mantra väele, armuda mantratesse ja nende abil terveneda.
„Nendel kontserditel loodan inimesi mantrate abil ühendada nii, et nad saaksid tunnetuse oma sisemisest valgusest ja armastusest. Ma tean ise, et sellistes tingimustes koos laulmine on ülimalt tervendav, olles võimas stressi, pingete ja ülekoormustunde leevendaja, mis on minu arvates tänapäeval ja käesoleval ajastul üsna tavapärane. Kontsert on inimestele koht, kuhu tulla, et leida taas rahutunne."
 
Silmapaistva meister-muusikute ansambli tutvustus
Snatam Kaur – Harmoonium, vokaal
Grecco Buratto – Kitarr
Ram Dass – Klarnet, kitarr, vokaal
Sukhmani Kaur – Tabla
 
Kuula ka Snatam Kauri lugusid:
 
Loe lisaks:
 


https://www.kultuurikava.ee/event/snatam-kaur-live-peace-through-sacred-chant
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish