fbpx

Tallinn Craft Beer Weekend 2020 / 2021 ÜRITUSED - EVENTS

Hea klient! 
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edasi Tallinn Craft Beer Weekend 2020
Uued kuupäevad on  30.04.2021.—1.05.2021.
Sündmusel kehtivad juba ostetud piletid.
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada hiljemalt 30.04 aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 
Tavapileti omanikel palume ka kirjutada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 
Peale 30.04. piletite tagasisostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 2021. aastal. 
Tagasiost on avatud kuni 30.04.

 

Seoses COVID-19 pandeemia ja Eestis kehtestatud eriolukorraga, mis kestab kuni 1.05. (kaasa arvatud), peame kahjuks tänavuse festivali ära jätma.
Oleme veendunud, et kriisi ületamiseks on vaja järgida liikumispiiranguid ning püsida kodus. See aitab aeglustada nakatumiste arvu ja vältida meditsiinisüsteemi ülekoormamist. Kodus püsimisega aitame reaalselt elusid päästa.
Samuti on äärmiselt vähetõenäoline, et pruulikodade esindajad kohale jõuaksid, kuna reisi- ja liikumispiiranguid on kehtestatud üle maailma ning asjatundjate hinnangul ei ole pandeemia tipp veel saabunud. Ilma meie pruulmeistriteta ei oleks festival see, millena oleme harjunud seda kogema.
Festivali edasilükkamine ei ole kahjuks võimalik, kuna pruulijate reisiplaanid tehakse 6-12 kuud ette ja ka sobiva toimumispaiga osas on valik aasta teises pooles juba olematu.

Info piletite kohta

Plaanime 2021. aastal festivali taas korraldada ja kõik ostetud piletid kehtivad järgmisel aastal.
TCBW 2021 toimumisajaks on 30.04.-1.05.2021.
On arusaadav, et kõik ei suuda plaane nii pikalt ette teha ja seetõttu ostame soovijatelt piletid tagasi.
TOIMI NII:

  • Saada hiljemalt 30.04.2020 e-mail aadressile tagasiost@piletilevi.ee
  • E-maili pane kindlasti kirja soov pilet tagastada, oma nimi ning TEHINGU NUMBER. Mitte pileti või vöötkoodi number, vaid just tehingu number
  • Raha tagastatakse ainult tehingu teinud isikule. Kui oled ostnud pileti järelturult kellegi käest, pead müüjaga ise asjad ära klattima
  • Piletilevi tagastab raha mõistliku aja jooksul (palume varuda pisut kannatust, kuna paljude ürituste ärjaätmise tõttu on tagastusi väga palju)
  • OLULINE: peale 30.04. piletite tagasisostusoovi enam ei rahuldata ning pilet kehtib 2021. aastal. 


Korraldajad teenivad festivalist minimaalset kasumit ning oleme seda korraldanud eelkõige Eesti õllekultuuri edendamiseks ja Eesti kui õlleriigi maine tugevdamiseks. Seoses festivali ärajätmisega kanname majanduslikku kahju, mida vääramatu jõu rakendumise tõttu ei korva kindlustus. Kui soovid aidata meil majanduslikku kahju vähendada, siis jäta pilet alles ja kasuta seda järgmisel aastal. Nii säästad ennast närvipingest, mis kaasneb piletite kiire läbimüügiga – järgmisel aastal tuleb neid müüki tänavuste piletite võrra vähem! Lisaks peame ilmselt tulevikus pileti hinda pisut tõstma, kuid tänavuseks väljastatud piletid jäävad kehtima ja nii säästad ka raha.

Vabandame kõigi ees põhjustatud ebamugavuste pärast ning loodame teie kõigiga kohtuda 2021. aastal.
Olge terved, sõbrad!

TCBW meeskond
 

 https://www.kultuurikava.ee/event/tallinn-craft-beer-weekend-2020-2021
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish