fbpx

Koogikontsert TestRaceJanek1234

10.09 | Kell 17:00| Pöide Maarja kirik

Oled oodatud kontserdile Pöide Maarja kirikus, mis  on mõõtmetelt suurim Lääne-Eesti ja saarestiku ühelööviline kirik. Kiriku rikkalik raiddekoor on Eesti kõrggootika tippnäiteid.

Pühapäeval saab selles ühes Eesti parima kõlaga kirikus nautida omapärast „Koogikontserti“. Seega ära tõtta peale kontserti  koju vaid jää maitsma kohalike naiste tehtud kooke ja saad vestelda muusikutega. Oma koogi võib kaasa võtta iga kontserdile tulija.

ESINEVAD:

Edoardo  Nabona – klaver

(Itaalia, Torino) on suurte kogemustega kõrgelt hinnatud dirigent ja organist, tuntud ka klaverisaatja ja klavessiinimängijana. Ta on lõpetanud Torino Konservatoorimi dirigeerimise, oreli ja kompositsiooni erialadel. Lisaks omandanud ka muusikadidaktika magistri.

Annikki Aruväli – tšello

on Tartust pärit tšellist, lõpetanud Eesti Muusika ja Teatriakadeemia tšello erialal. Läbi aastate on ta töötanud Torinos, Tartus, Viljandis, Võrus ja Tallinnas nii pedagoogi kui ka interpreedina, reisides palju Euroopas ja USAs.

Edoardo ja Annikki kolisid Kuressaarde 2016a suvel koos oma perega ning alustasid tööd Kuressaare Muusikakoolis ja panid aluse Läänesaarte Kammerorekstrile. Nad on tegevad kammermuusikud ning tegutsevad selle nime, et Eesti saarte muusikalist kultuuri elavdada läbi aasta.

Monika Põld on sopran Saaremaalt (Mustjalast). Ta on õppinud klassikalist laulmist Georg Otsa muusikakoolis ja Eesti Muusika ja Teatriakadeemias prof. Anu Kaal ja Tiiu Levaldi käe all. Täna laulab ta Muusikastuudios Helikeel (Kuressaares) Ester Soe juhendamisel.

KAVAS
Kavas: F. Schubert, F. Mendelssohn, C. Le Fleming, G. Faurè

Süütame kõik koos tuhat küünalt, tehes nii annetuse kirikule sepistatud küünalde aluse soetamiseks!

KONTSERT ON TASUTA

Asukoht: Pöide küla, Saaremaa

Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish