fbpx

Kuressaare Tänavapiknik TestRaceJanek1234

9.09 | Kell 18:00 – 22:00 | Kuressaare kesklinn

Pikniku pidamiseks ei ole mingeid kindlaid reegleid, küll aga koosneb piknik paarist asjast, mis olulised – mõnus seltskond ja argipäeva mõtetest eemal olemine. Midagi ainukordset saabki kogeda, kui osaleda Kuressaare kesklinnas, toimuval ühisel sõbralikul KURESSAARE TÄNAVAPIKNIKUL. Piknik ühendab kõiki saarlasi, muhulasi ja meie külalisi!

Kuressaare Tänavapiknik algab 18:00 ja kell 22:00 on aeg piknik lõpetada ning suunduda mõnusatele jätkuüritustele linna kohvikutesse, restoranidesse ja ööklubidesse.

Piknikulauad algavad seekord Pargi tänava otsast ja suunduvad piki Lossi tänavat Laurentiuse kirikuni. Laudade rivi tuleb 500 meetrit pikk. Lauad jooksevad kogu ala ulatuses paralleelselt kahes reas. Iga kümnenda laua järel on lauarivis vahe, et piknikulised saaksid lihtsa vaevaga laudade vahel liikuda ja sõprade-tuttavatega head-paremat toidukraami ja muljeid vahetada.

Mida selga panna ja kaasa võtta?
Kui viimati oli piknikul Merekultuuriaasta auks palju triibusärke ja muid merelisi elemente, siis seekord otsustasime pikniku teha lihtsa, puhta ja särava – VALGE. Tagasi ei aeta piknikult kedagi, aga eriti oodatud on valgesse riietatud külalised.

Võta kaasa oma piknikukorv. Tänava ääres olevad kohvikud on valmis samuti piknikulisi teenindama. Soovi korral võta kaasa oma laudlina või muud valget värvi lauakaunistused. Pikniku käigus tekkinud prügi saad jätta tänava ääres olevatesse prügikastidesse

Kas lapsed võivad ka tulla?
Piknik on alati olnud tore pereüritus, seetõttu ei puudu tänavapiknikult ka tegevused lastele. Lastetelk Roosa Muinasjutt asub Arensburgi hotelli kõrval muruplatsil Kitzbergi tänava ääres.

Kuidas lauda broneerida?
Piknikulaudu jagub igaühele.

Seltskondadel, kes soovivad istuda koos, pakume võimalust panna omale piknikulauad kinni. Piknikulaudu broneeritakse alates kahest lauast (16 inimest). Laudu saab kinni panna kuni 06.09 mailil info@visitsaaremaa.ee

Kuidas Sa oma broneeritud koha üles leiad?
Lauad on jaotatud kümnest lauast koosnevateks blokkideks, mis on tähestiku järjekorras märgistatud. Broneeringut tehes öeldakse Sulle laua täht ja number. Iga lauabloki juures toimetab üks Tänavapikniku noor abiline, kes juhatab Sind broneeritud kohale.

OLULINE INFO: lausvihma korral piknikku ei toimu!

Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish