fbpx

Festivalikohvik Gustav TestRaceJanek1234

Pühalepa kiriku õuel avatud 4. augustil kl 12–20

Festivalikohvik Gustav kannab lisaks muusikale ka põlvkondadevahelist hõngu. Nimelt armastas kunagine Suuremõisa vallavanem ja Pühalepa kiriku organist Gustav Liit väga oma naise Mari küpsetatud kringlit. Nende tütar Helga andis kringliküpsetamise oskuse oma lastele ja lastelastele edasi. Nii pakumegi selle suurepärase retsepti järgi tehtud kringlit ka festivalikohvikus. Lisaks saab kõike muud head-paremat ja ikka hiiumaist.

Kell 18 kostitab Pühalepa kirikus kõiki külalisi oma muusika ja energiaga jätkuvalt särav ja karismaatiline ansambel Hortus Musicus. Dirigent Andres Mustonen.

Kell 20 algav Pühalepa muusikafestivali teine kontsert viib meid J. S. Bachi radadele, kuid seda mõnevõrra ebatavalises ja ootamatus võtmes. Nimelt on sellel kontserdil lisaks klaverile ja laulule kaasatud elektrikitarr. Kontserdi kava koosneb Bachi sonaatidest ning koraalidest, samuti tuleb esitamisele soolonumbreid Bachi loomingust. Konsterdil astuvad üles Eesti tuntud džassmuusik Jaak Sooäär (elektrikitarr), Ivo Sillamaa (klaver) ja Endrik Üksvärav (laul). Piletid Piletilevist ja tund enne algust kohapealt.

Lisainfo: Keremaa Kultuurikoja kodulehel ja Facebookis.

Mari kringlit saab igaüks proovida ka ise teha.

Retsept on siin

Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish