fbpx

Kipi-Koovi matkakeskus Saaremaa Nature Tourism

Aadress: Kipi küla, Lümanda vald, 93313, Saaremaa 
Telefon:+372 457 6433,
Mobiil: +372 513 0517 
E-post: info@kipikoovi.ee 
Koduleht: kipikoovi.ee 

GPS koordinaadid: 
58º14’48’’ N 
22º 1’57’’ E

Asukohakirjeldus:  
Asume Lümanda Tehumardi mereäärse mnt ääres. Kuressaarest 32 km, Kihelkonna mnt. mööda välja 16 km, Kogulast vasakule Lümanda Karala suunas. Tee lõpeb ristmikuga, kust sõita "Karala" suunas 3 km ja siis mobiilimasti alt vasakule ja veel 2,5 km. 

Majutus: 80 voodikohta.Erinevate majutusvõimalustega majutus- ja toitlustuskoht Lääne-Saaremaa rannakülas. Aastaringset majutust pakume külalistemajas ja puhkemajades. Külalistemajas on 5 luksuslikumat tuba. Suures puhkemajas on 15 kohta ja maja hinna sees on kaminasaal ja saun. Väike puhkemaja on kahetoaline pereelamu. Meie puhkeküla 12 majakest ja WC-duši-köögimaja asub keskusest eraldi. Lisaks on eraldi mere ääres 2 privaatset kämpingmajakest (ujumisrannast 200m).   

Toitlustamiseks on Kipi-Koovi restoran, mille puidust ja paekivist interjöör on Teile nautimiseks. Eestlaste lemmiktoite ka väga soodsate hindadega. Majas on baar ja tantsusaal, teler. Restorani kõrval on ka 50-kohaline suvesöögimaja ja suur välikaminanurk. Seega oleme sobiv paik ka suurte suvepäevade ja seminaride korraldamiseks.Kõrval miniloomaaed. Olemas vibu, õhupüss, paat. 

 Aktiivne puhkus 
Pakume ujumisranda, huvitavaid matkaradu mitmekesises looduses ja mererandades. Lisaks saate aega veeta palliplatsidel ning suure puhkemaja kaminasaalis või restorani tantsusaalis tantsides.  

Ratsutamine (koostööpartneri teenus)
Jalgsimatkad 
Linnuvaatlus 
Kalapüük looduses (Koovi lahel) 
Jalgrattamatkad (Saaremaal) 
Loodusmatkad (Saaremaal) 

Toitlustamine siseruumides 
Rahvustoidu pakkumine  (90 inimest) 
Taimetoit  (90 inimest) 
Toit teelistele  (90 inimest)

 Laste- ja perepuhkus 
Lastelaagrid 
Perepaketid 

Midagi teistmoodi 
Huvitavad tegevused 
TERVISEPAKETT (parandab liigesehaigusi) 

Seminarid ja koosolekud


Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish