fbpx

Muruka majutus Saaremaa Nature Tourism

Aadress:    Karala küla, Lümanda vald, Saaremaa 
Mobiil: +372 5157914 Kaja Muruvee 
E-post:    info(at)muruka.ee 
Koduleht: muruka.ee 
GPS koordinaadid 
58° 15' 57" N 
21° 54' 56" E 

Retk muinasjuttu 
Meil on hea meel kutsuda Teid puhkama Lääne-Saaremaal asuvasse Muruka majutusse. Muruka majutus asub Lümanda vallas, Karala külas, Vilsandi Rahvuspargi vahetus läheduses merest 1,5 km ja Kuressaarest umbes 38 km kaugusel. Muruka kutsub teid puhkama 5. kohalisse "Päkapiku puhkemajja", või „Ränduri unistusse" ehk 7. kohalisse mugavasse puhkemajja.   
- "Päkapiku puhkemajas" on olemas saun, pesuruum, köök-elutuba ja teisele korrusele jäävad kaks magamistuba ja WC. Hoovil on olemas laste kiik, liivakast ja mängumaja „Mudila". 
- „Ränduri unistusse" mahutame esimesele korrusele 3 külastajat, kus on olemas väike kööginurk. Üleval korrusel on 4 ühekohalist voodit. Majutuse hinna sisse jäävad voodipesud, käterätid ja interneti kasutus WIFI. Muruka võtab vastu ka kõik telgi ja karavanautoga tulevad külalised. Kui oled unustanud telgi koos magamisvarustusega, on Teil võimalus need kohapealt laenutada. Majutusest on võimalus rentida jalgrattaid (5tk,) või paati. Koostan matkapaketi vastavalt Teie soovile. Massaazisoovi korral on teie käsutuses õppinud massöör. Majutuse õuel on suur parkla, tünnisaun ja grillimiskohad. Suvel saad laenutada batuuti. Majutus pakub mõnusat löögastust nii pereturistidele kui ka kõigile kel huvi näha kaunist Saaremaale omast loodust. Kevadel kuuled ööbiku laksutamist, suvel grillid õues, sügisel jalutad mööda rannaäärseid ja talvel naudid rahu ja vaikust. 
Avatud 01.01 - 31.12 ainult ettetellimisel 

Üldine varustus:
Interneti kasutamise võimalus 
Pesumasin 
Telkimisplats 
WC 
Arvuti kasutamise võimalus (lobby) 
Haagissuvila/karavani parkla 
Köök/söögituba 
Puhkeruum 
Batuut - ainult suvel. 

Tubade arv:
Toad kokku 4 
Voodikohad 12 

   Tubade varustus:
Üldkasutatavad olme- ja hügieeniruumid 
Vaba aeg ja lõõgastus 
Spordivarustuse rent 
Lõkkeplats/grill 
Laste mänguväljak 
Saun 
Supluskoht 
Toitlustus 
Toidu valmistamise võimalus
Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish