fbpx

Vudila Mängumaa Kultuuritee

Päev läbi lustimist tervele perele JA SEDA IGA ILMAGA!

Kui otsid vahvat kohta, kuhu suvel lastega minna, siis oled õigel teel!

VEEPARK

Eesti vingeim väline veepark ootab sind! Liumäed kolmel eri tasandil ja kiire 60 meetri pikkune liutoru. Lisaks suplemiseks bassein voolava jõega ning väikelastele ja mudilastele eraldi alad. Jaheda ilmaga pakuvad sooja torusaunad!

                                                                SISEATRAKTSIOONID

Vudilas on lõbus iga ilmaga ja teid ootab üle 1000m² sisemisi mängualasid. Elektrooniliste mängude majas saab näpuosavust proovile panna arvutimängudega ning autodroomil sõita põrkeautodega. Lisaks leiad siseruumidest erinevaid mänguautomaate.

                                                          VÄLIATRAKTSIOONID

Mitu hektarit puhast rõõmu – Vudila territooriumil ootavad sind kümmekond erinevat hüppebatuuti, maabatuudid, laste seiklusrajad, sky-jump, discgolfi korvid, tasakaaluliinid, fitnessi rada, paadid ja vesijalgrattad, 4D kinokapsel, hobusõidud ja palju muud.

                                                                  MOTORAJAD

Vudilas on 3 erineva raskusastmega motorada, kus nii päris pisikesed (alates 4 eluaastast), kui ka täiskasvanud saavad ägedate atv-dega oma adrenaliinitaset tõsta.

                                                                   LOOMAPARK

See on paik tõelistele loomasõpradele, kus on nii suuremaid kui väiksemaid hobuseid. Pai saab teha kitsedele, lammastele, küülikutele ja julgematel õnnestub ka mõnedele lindudele teri anda. Loomi saab toita ja nendega lähemalt tuvust teha koos loomapargi perenaisega, kui plaanite Vudila külastuse ajal ka vankrisõitu.

                                                                   SÖÖK JA JOOK

Mängumaal saad keha kinnitada mitmes erinäolises toitlustuskohas. Vuti Bistroo pakub klassikalisemat menüüd, grillmajas aga ootavad sind liha- ja kalaroad otse tulelt. Lisaks leiad õuealalt veel jäätisekioskid, kus ei puudu ka kokteilid ja hamburger. Lisaks on territooriumil piknikuplats grillimiskohtadega. Võid kaasa haarata ka piknikukorvi oma söögi ja joogiga.

                                                                               MAJUTUS

Kämpingumajutus  kuni 14 inimest. Maja rent koos saunaga, kuni 10-le inimesele.


Vaata Kaardil
  • English
  • Estonian
  • Swedish
  • Finnish