fbpx

Kalde talu

Kitsekasvatus ning kitsepiim, kitsepiimast või, toorjuustud, samuti ka põllusaadused. Samuti elavad meil ka kanad, haned ja koerad

Liigu märkide järgi - Avatud Talude Päev Kalde talus Valgamaal

Taluelu on nagu matk, kus tuleb ise olla uudishimulik, avatud ja õpihimuline. Oma teekonnal on paslik koguda enda ümber ilusaid hingi ja huvitavaid karaktereid, nii teotahtelisi inimesi kui ka enesekindlaid loomi.

Kalde talu on Mart, Teele, Anna ja Kirke Kase kodu Valgamaal. Me oleme neli aastat kasvatanud kitsi ning pere on iga aastaga aina kasvanud. Avatud Talude Päeval paneme oma tallu justkui matkaraja, mille järgi saab külastaja käia läbi meie valdused ning näha meie kitsi, kanu, hanesid ja koeri. Loomulikult on olemas tegevused lastele, olgu selleks siis kalapüük või motoploki kastis lõbusõit. Puhvetist saab suppi, võileibu ja magusat. Loomulikult pakume meie talu kitsede piimast tehtud võid ja toorjuuste, see on võileiva kultuuri uus tulemine. Oo, jaaa!

Elus ja toidus loevad värskus ja kirg. Tule meie külla, ootame Sind pühapäeval 21. juulil vahemikus kell 10 - 16.

  • Instagram #kaldetalu

*

Follow The Signs - Open Farm Day in Kalde talu

Farmlife is like a hike, where you have to be curious, openminded and eager to learn. It must be your passion to gather beautiful souls and interesting characters around you. Let them be both - humans and animals.

Kalde Farm is home to Mart, Teele, Anna and Kirke Kase in Valga County. We have lived with goats for four years and the family has grown bigger every year. On Open Farm Day we set a hiking trail in our farm, where the visitors can walk through our possessions and see our goats, chickens, geese and dogs. There are activities for children, whether its fishing or riding in a cart. From the buffet you can get soup, sandwiches and sweets. Of course, we offer butter and fresh cheese made from the milk of our goats. It must be the new arrival of the sandwich culture. Ouuu, yeah!

In life and food, freshness and passion make the difference. Come to visit us, we expect you on Sunday, July 21st, from 10 am to 4 pm.

  • Instagram #kaldetalu


http://www.metsikelu.ee
Vaata Kaardil
Loo oma kaart
Eesti