fbpx

OÜ Marimarta

Maasika-, kurgi- ja tomatikasvatus

Marimarta avab külastajatele uksed juba viiendat korda Avatud talude päeva raames.

Kuidas te jõuate kõik need põllud maasikatest tühjaks korjata? Kust leiate töölisi? Mis väetist te oma taimedele panete? Miks minu aiamaal maasikad ei kasva? Mida peaks tegema, et tomatid annaks rohkem saaki? Kuidas see lavakorjamine käib? Miks teil maasikaajal kunagi aega ei ole? Mida teete selle marjaga, mida ise ei jõua ära turustada? Kuidas te selle kõigega toime tulete? 

Vastame neile tihedalt küsitud küsimustele ning tutvustame maasikakasvatuse kaadritaguseid ning anname nõu maasika- ja tomatikasvatuse alal. Samuti on külastajate jaoks üles rivistatud kogu meie tehnika.

  • 10.00 - Päeva avamine - pakume pannkooke värske maasikamoosiga. 
  • 12.00 - Perenaise ringkäik - vaatame üle meie maasikapõllud ning kilemajad. Millised on perenaise ülesanded Marimarta peres? 
  • 14.00 - Peremehe ringkäik - milliseid masinaid kasutame ning milleks neid päriselt vaja on. Mis on peremehe ülesanded Marimartas? 
  • 16.00 - Päeva lõpetamine tordiga 

Peremees ja -naine vastavad kogu päeva jooksul teie küsimustele põllumajanduse ja taimekasvatuse teemadel. Anname nõu taimede hooldamise, väetamise, saagi korjamise ja palju muu kohta. 

Marimarta koduhoovis toimuvad terve päeva jooksul erinevad lõbusad mängud - võitjatele magusad auhinnad! 

Lastele on suur batuut!

Avatud on ka välibaar, kus pakume kohvi, vett, maasikasmuutisid ning erinevaid kokteile. Katame teile ka snäkilaua, et pika päeva jooksul kõht väga tühjaks ei läheks. 

Külastajatel palume oma lemmikud jätta koju! Kuna meie kodu lemmikud on sel päeval alati väga närvilised, siis ärme tekita neile võõraste loomadega veel rohkem stressi :) 

Võta kaasa hea tuju ja ilus ilm!

Kohtume juba pühapäeval, 21. juulil, Marimartas Avatud talude päeval!   http://www.marimarta.ee/
Vaata Kaardil
Loo oma kaart
Eesti