fbpx
Audiogiid
Audigiidi tuur, olgu tegemist pika automatka või küla tutvustamisega.
Automaattõlge, mis tõlgib sinu sisestatud teksti mistahes keelde.
"Text to Speech" ehk tekst kõneks tehnoloogia, mis muudab kõik tekstid (ka tõlgitud) automaatselt audiogiidi jutuks.
Kasutades asukoha määramiseks GPS-i, loetakse tekst sulle ette täpselt õigel ajal ja õiges kohas.
Virtuaalgiidi tuurid, ajast ja kohast sõltumata.
Audiogiid
Kasutus
Loo piirkonda tutvustav audiogiidi tuur ja tõsta sellega piirkonna atraktiivsust. Audiogiidi tuuri loomine on imelihtne, sest "Text to Speech" tehnoloogia muudab tavalised tekstid automaatselt audiotekstideks. Audiogiidi tuur on ka alternatiiviks päris giidituuridele, sest ei ole seotud konkreetsete kellaaegadega ja annab võimaluse "anonüümselt" tuuril osaleda. PS! Loo tasuline tuur ja teeni selle kasutamise pealt tulu!
Loo City Tour tüüpi audiogiidituur ja vabaned keerulisest bussidesse ehitatud arvutisüsteemidest. Bussijuht vabaneb tüütust audiosüsteemi "pausitamisest" fooride taga või ummikutes oodates, sest Navicupi mobiilirakendus saab ise aru kui on jõutud õigesse kohta kus käivitada audiofail või kuvada lisainfot ekraanile. Tee audiotuur tasuliseks, nii saad vabastada bussijuhi ka piletite müümisest, sest rakenduse kasutajad näitavad ostetud "piletit" nutiseadme ekraanilt.
 
AUDIOGIID
Olulisemad võimalused
Navicup kaartidega on võimalik luua palju rohkemat. Siin on mõned näited võimalustest kuidas tuuri interaktiivsemaks teha.
 
 
 
 
Loo oma kaart
Eesti